Kiskunmajsa - Majsa Info, 2015 (2. évfolyam, 1-48. szám)

2015-11-17 / 43. szám

2015. november 17. LABDARÚGÁS - MEGYEI III. OSZTÁLY Csólyospálos az élen, második helyen a Szánk „Visszahozta” a múlt héten Kis­­­szálláson hagyott pontokat a Csólyospálosi FSE, miután 2-1- re legyőzte az egyik nagy rivá­lisnak számító Vadkert FC csa­patát. A szünetben Holczimmer bombagóljával még a vendégek vezettek, de a második félidő­ben három perc alatt fordítottak a hazaiak. Boros Tibor fejesét követően Paragi Ferenc szerez­te meg a győztes találatot az 56. percben. A Csólyospáros ezzel őrzi első helyét. A kék-fehérek vasárnap 13 órakor Halason, a Spartacus ellen biztosíthatják be őszi elsőségüket. Gólzáporos győzelmet ara­tott Tabdin a Szanki OBSE. Az „olajosok” 5-0-ra nyertek ide­genben, s ezzel megerősítették pozíciójukat az élmezőnyben. Gólok: Dékány János 3, Rávai Dezső, Kovács Sándor. A szan­­kiak ezzel feljöttek a 2. helyre. Az OBSE az őszi utolsó fordu­lóban, szombaton 13 órakor a 4. helyen tanyázó Kelebia II. csa­patát fogadja. A Jászszentlászló Soltszen­­timrén lépett pályára. A mezőny „leggólképesebb” védelmével bíró házigazdák ellen hiába rú­gott két gólt Kiss Richárd Tibor, mivel találatai csak a szépítést jelentették, ugyanis akkor már három góllal vezetett az ellenfél (3-2). A 11. helyen álló „Jese” vasárnap 13 órakor a 13. he­lyezett Kunfehértó ellen játszik Jászszentlászlón. NAPI MENÜ a Tiger’s Cafe Grillben! Akár elvitelre is. A heti menüt keresse Facebook-oldalunkon! Természetesen továbbra is választhat bőséges kínálatunkból: reggelik, frissen sültek, tigris­tál, óriás hamburgerek, gyros, stb. Válasszon a hűsítő italokból: limonádé, jeges kávé, csapolt sör! Reggel 5 órától este 18 óráig várjuk a Tigers Cafe Grillben (Csontos Károly u. 14., a Csavarbolt mellett.)­ 9. oldal NŐI LABDARÚGÁS - MEGYEI BAJNOKSÁG Ezüstöt ért a Mókusok* győzelme A sereghajtó jánoshalmi Arany Bácska ellen zárták a szezont a Kiskunmajsai Mókusok, akik 2-0-ra nyertek. A hazaiak so­káig megúszták a majsai roha­mokat, de a 33. percben Bagdi Csilla, a 39. percben pedig Lé­vai Rebeka törte fel a jánoshal­mi reteszt. A Mókusok újabb győze­lemmel remek őszt zártak: nyolc mérkőzésen 5 győzel­met arattak és 3 alkalommal pontosztozkodással ért véget a mérkőzésük. A majsai csapat 18 gólt rúgott és mindössze 2 gólt kapott. A megszerzett 18 pont a 2. helyhez volt elegen­dő. Az első helyen a Kiskunha­las FC áll 20 ponttal, a 3. pozí­ciót pedig az Akasztói Focisuli csapata foglalja el 16 ponttal. Az őszi majsai gólszerzők: Bagdi Csilla 5, Dobák Szabina 4, Zsadányi Szilvia, Szabó Edi­na Éva 3-3, Lévai Rebeka, Gál Kira, Vajda Anna Rebeka. LABDARÚGÁS - MEGYEI I.OSZTÁLY Fontos pontok maradtak Vadkerten Soltvadkerti TE - Kiskunmaj­­sai FC 3-3 (1-2) Az utolsó előtti helyen álló vad­kertiek ellen villanyfényes mér­kőzésen lépett pályára a KFC. A 48. percig úgy tűnt, hogy simán elhozza a majsai csapat mindhárom pontot. Nyerges Zoltán a 28. percben szerezte meg a vezetést, amit a 44. perc­ben Pálinkás egalizált, de egy perc múltán Torma Barnabás találatával a kék-sárgák vo­nulhattak előnnyel a pihenőre (1-2). A 48. percben Németh András növelte az előnyt (1- 3). A 75. percben Gilicze piros lapot kapott és négy perc múl­tán Pálinkás szépített (2-3). Az emberelőnyben játszó hazai­ak harmadik gólját is Pálinkás Zoltán jegyezte a 90. percben (3-3), így fontos két pontot ve­szített a KFC a hajrában. MI Sirius Rádió Kiskunmajsa mindennap az FM 88,2 Mhz-en! Zene minden mennyiségben, valamint Válaszra Várva műsorunk Kiskunmajsa és környéke közéleti szereplőivel kedden 18-19 óra között. Helyi hírek a Krónikában hétfőtől­ szombatig déli 12 órakor.