Vác - Váci Napló, 2011 (20. évfolyam, 52-104. szám)

2011-10-18 / 83. szám

VÁC ÉS VONZÁSKÖRZETÉNEK FÜGGETLEN LAPJA Váci Napló A VÁCI NAPLÓ AZ INTERNETEN: WWW.VACI-NAPLO.HU ■ Szerkesztőség: Vác, Csányi körút 45. Tel./fax: 27/316-100 Olvasószolgálat: munkanapokon 9 és 15 óra között. Ára: előfizetőknek 105, árusoknál 120 forint. Nyomtatás? Pikk - pakk - KÉSZ! Ilyen egyszerű! névjegy + szórólap + plakát, akár egy ó­ra alatt! DunaPress Multimédia Bt - Tel.­ 06-27/316-100 XX/83. szám 2011. október 18. kedd Októberi testületi ülés Ezúttal szerdán tartja soros tanácskozását az önkormányzat Cserhátvidéke Ta­ka­rékszövetkezet Vác, Földváry tér 2. Tel.: 314-935 » az ülés részletes napirendje lapunk 2. oldalán olvasható Mínusz hatról nyertek a váci tigrislányok A csapat mint jó robotos dolgozott a pályán, a félidő első harmadában csaknem fej-fej mellett haladt a két gárda. Ám ekkor valami rövidzárlat bénította meg a lányokat, emberelőnyös helyzetben is gólokat kaptunk, s mire kitöröltük a csipát a szemünkből, hatgólos kü­lönbséget lehetett leolvasni az eredményjelzőről a ven­dégek javára. Azután valami hihetetlen csoda történt, mi elkezdtünk kézilabdázni, a vendégek meg csak néz­ték ámulva, ahogy a váciak előbb kiegyenlítenek, majd az utolsó percekben a győztes gólt is megszerzik. A meccs egyik legjobbja Péntek- Dézsa Katarina volt a váci kapu­­s tudósításunk a 9. oldalon­ban. Bokaszalag-sérülése ellené­re vállalta a játékot (fotó: vacinkse.hu) Jövő keddig várja a terveket a DDC Zöld megoldás pályázat­ i interjúnk az 5. oldalon A hi-tech a hétvégén Vácra költözött Előadások, lépegető dínók, muzsikáló Muzsikás-tagok Talpra mAGYarok!­­ Ezt választották jelmondatnak ahhoz a rendezvényhez, amelyre szombaton és vasárnap került sor városunkban a Váci Klébersberg Kultúrkör szervezésében. Az előadásoknak és a robotbemutatónak a piarista gimnázium, így a különleges járművek bemutatójának a főtér adott ott­hont. » 3. oldal