Kisalföld, 1974. október (19. évfolyam, 229-255. szám)

1974-10-15 / 241. szám

6 Rádió, tv, mozi, színház GYŐRI RÁDIÓ 17.30: Műsorismertetés, hírek. — 17.33: A beat kedvelőinek. — 17.33: Levelesláda — válaszolunk hallgatóinknak. — 18.00: Népsze­rű zongoradarabok. — 13.15: Ha­tárjáráson — mezőgazdasági mű­sor. — 18.25: Nótacsokor.­­— 18.45: Nyugat-dunántúli krónika, mű­sorzárás. KOSSUTH RÁDIÓ 8.22: A Magyar Népdal Hete. — 8.43: Harsan a kürtszó! — 9.20: Schumarin-művek. — 10.05: Isko­larádió. — 10.35: Szabó Csilla zongorázik. — 10.54: Édes anya­nyelvünk. — 11.04: Glück: A rá­szedett kádi. Vígopera. — 12.35: Melódiákoktól. — 13.50: Szep­lőcske. Gyermekopera (ism.). — 14.51: Éneklő ifjúság Szegeden. — 15.10: Rádióiskola. — 16.00: A vi­lággazdaság hírei. — 16.05: A ci­gánybáró. Operettrészt. — 16.26: Bács megyei mecénások. — 16.46: A Magyar Népdal Hete. Szép ez is!­­(ism.). — 17.05: A befeje­zetlen mondat. Portrék Déry Ti­bor regényéből. — 17.36: Lézerek új szerepben. Beszélgetés Alek­­szej Prohorov Nobel-díjas tudós­sal. — 17.51: Lemezek közt válo­gatva. — 18.30: A Szabó család. — 19.25: Örökzöld dallamok. — 2020: A Magyar Népdal Hete. Találkozásom a népzenével. 20.53: Élet a születés előtt. 2. rész. — 21.23: Bartók: Concerto. — 22.30: Offenbach: Hoffmann meséi. — Hármas. — 22.40: A közgazdaságtudomány műhelyei­ben. PETŐFI RÁDIÓ 8.05: Operarészletek. — 9.00: Bar­tók: Elmúlt időkből. — 9.20: Ver­bunkosok, nóták. — 9.53: Köny­vek, tájak, emberek. — 10.00: A zene hullámhosszán. — 12.00: Ze­nekari muzsika. — 13.0­3: Tör­vénykönyv. — 13.20: Liszt zongo­raművek. — 14.00: Kettőtől hatig ... — 18.10: A XX. század mítoszai. I. rész. — 18.35: A Magyar Népdal Hete. Szászor­­szép dalok. — 18.55: Régi hang­szerek világa. — II. rész (ism.). — 19.16: A Venetoi szólisták hangversenye a Luganoi Feszti­válon. — 21.101: A Magyar Nép­dal Hete. Folklórest Pécsett. — 21.40: Gondolatok filmekről ... — 21.55: Sárosi Katalin és Vámosi János énekel, a Stúdió 11 játszik. — 22.40: Holnap közvetítjük... BUDAPESTI TV 9.00: lakótelévé. Énekeljünk együtt! Gyermekdalok. 9.05: Környezetismeret (ált. issk. 3. oszt.). Az iskolapad. 9.35: Fizika (ált. isk. 6. oszt.­). Az anyagmegmunkálás né­hány módja (Tanulmányi kirándulás.) KAl-5: A mi kis cirkuszunk (színes!). Az ASTRA Báb­­együttes műsora (ism.). 1*1.05: Történelem (ált. isk. 6. oszt.). Királyság születik. 11.55: Matematika (ált. isk. 7. oszt.). A tört, mint hányados. 14.30: Énekeljünk együtt! (ism.). 14.35: Környezetismeret (ism.). 15.23: Fizika (ism.). 16.25: Történelem (ism.). 17.20: Matematika (ism.). 17.48: Hírek. 17.55: Láthatatlan karmester. Légiirányító a Ferihegyi repülőtéren. 18.20: Telesport. Film összefoglaló a Luxemburg—Magyaror­szág Európa bajnoki selej­tező labdarúgó-mérkőzés­ről. 18.40: Játék a betűkkel.­ 19.00: Reklámműsor. 19.15: Esti mese. 19.30: Tv-híradó. 20.00: Vaszilij Sitkkin: Egy nap tavasz. Tévéfilm. 20.33: A napsugár nyomában (színes!). Ismeretterjesztő filmsorozat, III. rész: A víz­csepp kivájja a követ. BRATISLAVAI TV 17.10: Hírek. 17.15: Ipari tanulók műsora. 18.90: Esti mese. 18.10: Családi posta. 19.00: Tv-híradó. 19.30: Riportműsor. 20.15: Szovjet film. 21.15: Tv-híradó. 21.40: Négyszemközt az orvossal. OSZTRÁK TV­­. 18.00: Walter és Connie. Angol nyelvlecke kezdőknek. 18.25: Jó éjszakát, gyerekek! 19.00: Osztrák képek.­­ 19.30: Tv-híradó és kultúra. 20.06: Sporthírek. 20.15: 50 éves a rádiózás. Doku­mentumfilm (2. rész.). 21.45: Petula Clark. Show-műsor. 22.30: Tv-híradó. II. 18.30: Iskolatelevízió. 19.00: Állatok világa (12.) 19.30: Tv-híradó és kultúra. 20.06: Tudományos magazin. 20.15: Egy lány a Cherry-bárból. Filmkomédia. 22.00: Osztrák képek. MOZIMŰSOR ÁSVÁNYRÁRÓ: Fogják el Oic­it élve vagy holtan!» (lap.), 7. BE­LED: Jó megjelenésű ausztráliai feleséget keres» (o.), 8. BŐSÁR­­KÁNY: A vizsgálat lezárult, fe­lejtse el!» (o.), 7. CSORNA: A Pendragon-legenda (m.), 6, 8. FARAD: Az utolsó völgy* (ang.), 6. FERTŐSZENTMIKLÓS: Me­rénylők* (ír— o.), f8. GÖNYÜ: Szerelem a tengeren (sz.), 6. GYŐR: Rába: West Side Story 1— n.­ (USA), 3, 17. Vörös Csillag: A fej nélküli lovas (sz.), 9, 11, 3, ntt. A szarvassá vált fiúk* m­.), f8. Petőfi: Andrej Rubljov, I—II. (sz.), 6. GYÖR-SZENTIVÁN: Min­denki szép, mindenki kedves* (fr.), 7. HALÁSZI: Életünk leg­szebb napja! (USA), 7. HEGYES­HALOM: Álljon meg a menet!* (m.), 8. KAPUVÁR: Megvárom, míg ölsz* (cs.), 6, 8. KONY: Én nem látok, te nem beszélsz, ő nem hall* (o.), 7. MOSONMA­GYARÓVÁR, Kossuth: Huszár­kisasszony (sz.), 4, 6. A megalku­vó* (6.), 8. Dózsa: A titkok né­ma háza (1.), 16, 18. JÁNOSSO­­MORJA: Fogadó a Törött Patkó­hoz (sz.), 18. ÖTTEVÉNY: így látták ők (USA), 6. PANNON­HALMA: Szikrázó lányok* (m.), 6. RAJKA: Ejtőernyősök (r.), 8. SOPRON, Szabadság: Balszeren­csés Alfréd (sr.), 3, 16, 18. Pető­fi: Nyílhegy és aranyöv (sz.), 6. SZANY: Az utolsó völgy* (ang.). A csillaggal jelölt filmek korha­tárosak! SZÍNHÁZ Napkirály, 7 óra, főiskolásbérlet, MTESZ-hír A győri Technika Háza keddi rendezvénye: 10— 17 óráig az I. sz. előadóterem­ben „A Graboplast termékei a bútoriparban” című kiállítás. ORVOSI ÜGYELET GYŰRÖTT: este 7-től reggel 7-ig a Gorkij u. 55. szám alatti körze­ti orvosi rendelőben. Telefon: 11- 004. SOPRONBAN: délután 4-től reggel 7-ig a Lenkey u. 5. alatti rendelőben. Telefon: 12-011. MOSONMAGYARÓVÁRON: es­te 6-tól reggel 6-ig a Lenin u. 139. szám alatti orvosi rendelő­ben. Telefon: 16-661. Ha az ügye­letes orvos nincs ott, a 16-431-es telefonon kell a bejelentést meg­tenni, vagy a rendelő ajtajára ki­függesztett ládába a pontos címet bedobni. CSORNÁN: délután 4-től más­nap reggel 7-ig dr. Cseke László ügyel: Petőfi tér 8. Telefon: 234. KAPUVÁRON: a körzeti orvo­sok saját körzetükben személye­sen vagy telefonon elérhetők. INGYENES ÉS KÖTELEZŐ TÜ­­DŐSZŰRÉS GYŐRÖTT: reggel 8-tól délután fél 5-ig az Amadé L. u. 1. alatti Tüdőszűrőállomáson, továbbá Gyirmóton, Győr-Szentivánon, Lövőn. Az Észak-dunántúli Közmű- és Mélyépítő Vállalat FELVÉTELRE KERES kubikosokat, ácsokat, kőműveseket, segéd­munkásokat, győri, mosonmagyaróvári, gecsegyarmati munkahelyekre. Napi szállításról gondoskodunk. JELENTKEZÉS: Győr, Fehérvári u. 27., Mosonmagyaróvár, Lengváli u. 2. Kisalföld Nehéz talaj - nehéz küzdelmek összefoglalónk élére a MÁVDAC nagy­szerű győzelme kívánkozik. A győri kék-fehérek ezúttal sokat törlesztettek a Várpalotai Bányász felgyülemlett Számlájáról azzal, hogy korszerű, jó játékkal 4:0 arányban bizonyultak jobbnak. Az eredmény ismeretében el­mondhatjuk, hogy valóban kisiklás volt a nagykanizsai vereség, mert min­den túlzás nélkül érdemes szemlélődni az NB II. bajnoki táblázatán. A kék­fehérek 12 mérkőzésből ötször győz­tek, hat döntetlen eredményt értek el és mindössze egyszer szenvedtek vere­séget. Gólarányuk: 20:9. Ezek a szá­mok azt bizonyítják, hogy nemcsak a kék-fehérek védelme a legjobb az NB II-ben, hanem a támadók is igyekez­nek. Az pedig, hogy csak egy veresé­gük van, mindennél messzehangzób­­ban bizonyítja, hogy a MÁVDAC csa­pata egységes, eredményes, ütőképes gárda.­­ Miért kellett mindezt elmondani? — kérdezhetné valaki. Azért, mert a nagykanizsai vereség után a mindent mindenkinél jobban tudók már eltemették a MÁVDAC-ot. Ha másra nem, hát vízválasztónak jó volt a nagykanizsai kisiklás, mert is­mét bebizonyította, hogy sokaknak nem tetszik a MÁVDAC csapatának sikeres szereplése. Szerencse, a játéko­sok nem hallgatnak a „szirénhangok­ra”, hanem mérkőzésről mérkőzésre becsülettel készülnek, és eredménye­sen játszanak. Tovább a megkezdett úton, és akkor szép eredménnyel zárhatja az őszi idényt a MÁVDAC labdarúgó­ csapata­ Az NB III. északnyugati csoportjában a legnagyobb siker a MOTIM TE csa­patának győzelméhez fűződik. A mo­sonmagyaróvári együttes vasárnap a listavezető KOMÉP (Tatabánya) együt­tesét győzte le. A mosonmagyaróvári­ak olyan lelkes, odaadó, nagyszerű­ já­tékot nyújtottak, amelyért a csapat minden tagjának ezúton is dicséret és elismerés jár. Vasárnapi győzelmükkel együtt a mosonmagyaróváriak 14 baj­noki pontot gyűjtöttek, és mindössze két ponttal maradnak le a listavezető KOMÉP együttesétől. A másik nagyon értékes sikert a Soproni Textiles gár­dája érte el. Hatvan percen át tíz em­berrel küzdöttek a soproni kék-fehé­rek, és odaadó, lelkes játékuk eredmé­nye az lett, hogy Németh I. győzelmet jelentő gólja után meg tudták őrizni előnyüket, és ez nagyon értékes két bajnoki pontot eredményezett. Értékesnek tartjuk a soproni GYESE döntetlen eredményét Pétfürdőn. Ez az egy pont azt jelenti, hogy az SVSE to­vábbra is ott maradt az északnyugati csoport éllovasai között, mindössz­e egy ponttal maradt le a KOMÉP csa­patától. Pontosztozkodással ért véget a se­reghajtó rangadó Szombathelyem A Győri Elektromos egy pontot elhozot­t a Dózsa együtesétől, és aminek na­gyon örültek a villanyosok házatáján, az az, hogy Kalmár ismét szerzett egy gólt. Végül a Győri Dózsa is döntetlen­ eredményt ért el, csak ennek az egy bajnoki pontnak­­az a szépséghibája, hogy a megfiatalított lila-fehér csapa­t öngóllal szerezte meg a 81. percben az Esztergomi Vasas ellenében. A kézilabda-bajnokság hajrájában jól­eső érzéssel vettük tudomásul, hogy a Rába ETO férfi kézilabda-csapata le­győzte az Újpesti Dózsa együttesét. A női mezőnyben pedig a csornai lányok magabiztos, kitűnő játékkal győzték e a Pécsi MSC csapatát. Különösen Szabó Katalinról, a csornai csapat ka­­puvédőjéről beszélnek elismeréssel a mérkőzés szemtanúi. Azt csak szeré­nyen jegyezzük meg, hogy ez a győze­lem azt jelenti, hogy a csornai együt­tes a bajnoki táblázat 11. helyén áll, 21 ponttal, megelőzve nagy riválisát, a Sabaria együttesét. A kosárlabda NB I-ben a Soproni MAFC együttese mindössze egy pont­tal szenvedett vereséget a vidéki rang­adón a bajai csapat ellen. Sopronban lejátszott mérkőzésen 82:81-es soproni vezetésnél a SMAFC védői, sajnos, hi­bákat követtek el, és ezt a vendégcsa­pat játékosai kihasználták, és elérték a győzelmet. A soproni csapat ered­ményében­­lehangoló, hogy­ a szebb na­pokat megért SMAFC ezúttal a bajno­ki táblázat 12. helyén áll. szerepeltek m­odellezőink Az MHSZ Sopron városi Mo­dellezőklubja szombaton az Anger-réti modellezőpályán rendezte meg a körrepülő modellek Dunántúl-bajnoksá­­gát. A hat csapat részvételé­vel megtartott versenyen a rossz idő ellenére is kiemel­kedő, sőt világviszonylatban is számottevő eredményeket értek el a modellezők. Me­gyénk versenyzői is kiválóan szerepeltek. A 2,5 köbcenti­méteres sebességi kategóriá­ban Kalmár Sándor (soproni MHSZ versenyző) 262,7 kilo­méteres sebességgel, országos csúccsal az első helyet szerez­te meg. Gombás Tamás (sop­roni MHSZ) 227,8 kilométeres sebességgel a negyedik he­lyen végzett. A körrepülő ka­tegóriában Czetti Béla, a győ­ri MHSZ városi klub verseny­zője 1916 ponttal végzett az első helyen. A túramodellek kategóriájában a Kalmár Sándor—Klausz Herbert pá­ros (soproni MHSZ­ verseny­­zői) 9,17 mp-es idővel mini­mális különbséggel szorult a második helyre. Vasárnap a Győr melletti péri repülőtéren a megyei MHSZ és az NDK-beli „GST” modellezői versenyeznek. Ek­kor tartják az 1974. évi me­gyei modellező ifjúsági baj­nokságot is. Totótájékoztató A Sportfogadási és Lottó­­igazgatóság közlése szerint a 41. heti totónyeremények az illeték levonása után a következők: 13 találatos 45 darab, nyereményük egyen­ként 17 796 forint; ezek kö­zül 13 plusz 1-es 12 darab, a nyeremény és a jutalom együtt 42 513 forint; 12 talá­latos szelvény 922 darab, nyereményük egyenként 579; a 11-es 8055 darab, nye­reményük egyenként 66 fo­rint; és 10-es 42 870 darab, 20 forinttal. A közölt adatok tájékoz­tató jellegűek. (MTI) 1. Bp. Spartacus— Komló­i 1:1 2. Volán SC—SZEOL 2 1:2 3. K. Rákóczi— F. Szállítók 1 2 :0 4. Ganz-MÁVAG— Oroszlány x 0:0 5. Kossuth KFSE— Budafok 1 2:1 6. Nagybátony— Kazincbarcika 1 1:0 7. S.-újhely—MVSC 1 UCl 8. Kiskunhalas— Szfv. MÁV 2 2:4 9. Sz. Dózsa—Izzó 2 3:4 10. Ascoli—Torino x a:i­ll. Juventus—Milan 1 2:1 12. Lanerossi—Lazio 2 1:2 13. Róma—Napoli x 0:0 + 1 14. MOTIM TE— KOMÉP 1 3:2 Gy. Elektromos — SZSE Dózsa 2:2 (2:2) Szombathely, 100 néző. Vezette: Hegedűs. GY. ELEKTROMOS: Takács T. — Pusztai, Illés, Szalai, Fehér, Takács F., Fajkusz, Varga, Kicsi, Kalmár, Hiba (Csizmadia). — Ed­ző: Koós László. SZSE DÓZSA: Kiss T. — Hor­váth K., Leibinger, Balaton, Hor­váth Cs., Kocsis, Kulcsár, He­rendi, Schweitzer, Viola, Raffai. — Edző: Szabó Imre. Kiegyenlített játék közben a 11. percben Kieli—Takács F. támadás végén a középpályás adta be a labdát a kapu elé, s a védők kö­zé berobbanó Kalmár a kiinduló kapus mellett élesen a hálóba lőtt. 1:6. Enyhe fölényt harcolt ki a gól után a vendégcsapat, s a 23. percben növelte előnyét: ismét a jobb oldalon futott a győri támadás, Kieli lőtte be la­posan a labdát, s az a Kalmár elöl menteni akaró Leibinger lá­báról saját hálójába pattant, ön­gól! 2:0. Újra kiegyenlített lett a küzdelem, de jobbára a mezőny­ben folyt a játék. A 31. percben egy középen kibontakozó hazai támadás közben a tizenegyes pontnál üresen hagyott Schweit­­zerhez került a labda, akinek igazítani is volt ideje, s úgy lőtt a hálóba. 2:1. Egy-egy nagy hely­zet maradt ki utána mind a két kapu előtt, majd a 45. percben Kulcsár kapu elé ívelt labdáját Raffai lőtte kapura, Takács T. ki­ütötte a labdát, újra Raffai lőtt, a kapus újra boxolt, ismét Raffai elé került a bőr, aki harmadszor­ra nem hibázott. 2:2. Kezdésre már nem is volt idő! Szünet után nagy fölénybe ke­rült a Dózsa. Sorra vezették tá­madásaikat a hazaiak, de na­gyon körülményes volt csatárjá­tékuk, s így a lelkesen küzdő győri védelemnek mindig volt ideje a közbeavatkozásra. Kétszer került csak komoly veszélybe a villanyosok kapuja: a 63. percben Viola lövését a kapufa hárította, öt perccel később pedig Takács T. védte nagy bravúrral Schweit­zer közeli bombáját. Első idegenbeni pontját szerez­te Szombathelyen a győri együt­tes. Most is megismétlődött azon­ban a villanyosok őszi játéká­nak kísérője: kétgólos vezetés után is csak döntetlent tudott ki­vívni a csapat. A játékidő nagy részében, de különösen a máso­dik félidőben fölényben voltak a hazaiak, mégis igazságos a pont­­osztozkodás, mert a kapura vi­szont a győriek voltak veszélye­sebbek. — Jók: Takács T., Sza­lai, Fehér, Kiesi és Kalmár, illet­ve Leibinger, Balaton és Schwe­itzer. Fájdalommal tudatjuk, hogy a legdrágább feleség és Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a szeretett férj, apa, édesanya, nagyapa, testvér és após, GÚNYHÓ JÓZSEFNÉ id. BAI­ASKÓ IMRE TÓTH IRÉN vagongyári nyugdíjas október 13-án elhunyt. Temetése október 16-án 4 óra­ hosszú szenvedés után, 80 éves korában, 1974. október kor lesz az abdai temetőben. 13-án elhunyt. Temetése október 16-án 1/2 5 órakor ■ * ,, , - j lesz a győr-újvárosi köztemetőben. Minden külön ér­___________________________________A gyászoló család testtés helyett.____________________A gyászoló család 1974. OKTÓBER 15., KEDD II MÁVDAC a második helyen! Ahogy haladunk előbbre a for­dulókkal az NB I-ben, annál jobban kitűnik, hogy az NB I-ből kiesett Szegedi EOL — jelentős gyengülése ellenére is — a me­zőny legjobb, legkiegyensúlyozot­tabb csapata. Vasárnap Rákos­csabán nyert a Tisza-parti együt­­­­tes, s már két ponttal vezeti a mezőnyt. Mögéje a MÁVDAC ke­rült, de csak nagyobb gólkülönb­ségével előzi meg a vasutascsa­pat az azonos pontszámú Komlót. E két tizenhatpontos mö­gött három tizenötpontos csapat található, nagy tömör tehát a szegediek mögött az élmezőny, s ha az eddigiekből arra lehet is következtetni, hogy a SZEOL zárja az élen az idényt, a második helyre szinte telje­sen egyforma öt csapatnak az esélye. A fordulóban jócskán potyog­tak a gólok: három csapat rú­gott négyet, egy hármat, s mind­össze öt gólképtelen csatársor akadt. Az eddigi eredmények alapján a legtöbb támadósorral a szegediek dicsekedhetnek, a legjobb védelme pedig a MÁV­­DAC-nak. A múlt hagyományai­val szemben most a győri kék­fehérek támadói is az élcsoport­ba tartoznak, csak két együttes rúgott eddig több gólt, mint a vasutasok. A vasárnapi mérkőzések: Szegedi EOL—Volán SC 2:1 (0:1). — Rákoscsaba, 2000 néző. Vezette: Petri. — Nagy mezőny­­fölényben játszott a hazai csa­pat, s a 71. percben még veze­tett. Szerencsés körülmények kö­zött elért gólokkal nyert végül a vendégcsapat. — Gólszerző: Antal (2), illetve Bodó (tizen­egyesből) , Bp. Spartacus—Komló l:i (0:0). — Budapest, 300 néző. Vezető: Müncz. — Kiegyenlített erők küz­delme. Mind a két gól a hajrá­ban esett. — Gólszerző: Zöldi, il­letve Kolesánszky. K. Rákóczi—FOSPED Szállítók 2:6 (0:0). — Kaposvár, 1599 né­­ző. Vezette: Nagy B. — Az első félidőben még egyenrangú ellen­fél volt a fővárosi csapat, szünet után azonban gólokban is meg-­ mutatkozott a hazaiak fölénye.* — Gólszerző: Kováts és Rékási. Eger—Nagykanizsa 2:1 (1:0).­­• Eger, 800­ néző. Vezette: Demet­e dr. — A hazaiak nagy Szerencs­­­vel nyertek. Nagykanizsa a gól­­ kívül még háromszor a kapus fc is eltalálta. — Gólszerző: Ambr­o és Bartha, illetve Kovácshegy,. Dorogk Ózd 3:0 (0:0). — Dorc­u 1000 néző. Vezette : Maczkó H. — Végig nagy fölényben játszott a hazai együttes, de gólokat csa­k a második félidőben tudott rúgni, akkor akár mégegyszer annyit is rúghatott volna. Gólszerző: Lacz­­kó, Lódi és Kovács Z. (öngól). Dunaújváros—Szekszárd 4 :4 (2:1). — Dunaújváros, 500 néz­ő Vezette: Borsos. — Dunaújvár­s négyszer vezetett, a vendége­k négyszer (utoljára a 85. percben) egyenlítettek. — Gólszerző: Hor­váth (2), Tatár és Kerekes, illet­ve Lubastyik, Pusztai, Vágó és Majzlinger (öngól). Kossuth KFSE—Budafok 2:1 (1:1). — Szentendre, 800 néző. Vezette: Emsberger. — Az első félidőben a hazai, szünet utá­n a vendégcsapat játszott jobban. A döntetlen igazságosabb lett volna. — Gólszerző: Fritz és Vad, illetve Kalmár I. Ganz-MÁVAG—Oroszlány 0.ffl. — Budapest, 590 néző. Vezette: M­­­róti. — Nagy küzdelem folyt ki­lencven percen át. A védele­m jeleskedett inkább mind a két ol­dalon. Szolnok—Debreceni VSC 2:1 (2:1). — Szolnok, 10­00 néző. Ve­zette: Győri.­­* A kapu előt­ti nagyobb határozottság döntötte el a két po­nt sorsát a szolnokia­k javára.­­ Gólszerző: Garics és­ Simon, illetve Kiss. A bajnoki rangsor: 1. Szegedi EOL 12 24:12 18 2. MAVDAC 12 20 : 9 IS 3. Komló 12 15:13 18 4. K. Rákóczi 12 19:11 .5 5. Bp. Spartacus 12 23:16 15 6. Volán SC 12 29:13 IS 7. Nagykanizsa 12 29:15 13 8. Dorog 12 14:13 13 9. Dunaújváros 12 20:20 12 10. Kossuth KFSE 12 14:16 12 11. Oroszlány 12 9:14 12 12. Szolnok 12 15:16 11 13. Ganz-MÁVAG 12 1­i­ll 11 14. F. Szállítók 12 12:16 11 15. Budafok 12 16:18 10 16. Várpalota 12 16:18 10 17. Ózd 12 13:21 8 18. Szekszárd 12 18:27 8 19. Debreceni VSC 12 14:17 7 20. Eger 12 11:23 7 Köszönetet mondunk mindazoknak, akik felejthetetlen halottunk, özv. LÁSZLÓ FERENCNÉ­­emelésén részt vettek, sírjára koszorút, virágot he­lyeztek, vagy fájdalmunkban bármily módon osztoz­tak. Külön köszönetet mondunk a Rábatext bérelszá­moló, és SZTK-irodája dolgozóinak, munkatársaknak, szomszédoknak, ismerősöknek, akik ismerték, szeret­ték. A gyászoló család