Dolgozók Lapja, 1984. november (39. évfolyam, 257-281. szám)

1984-11-22 / 274. szám

DOLGOZÓKI LAPJA OLVASÓSZOLGÁLATA] Kossuth. 8.20: Köznapi ügye­ink, önpusztítók. 8.30: Men­delssohn: Két hangversenyda­rab. 8.50: Nóták. 9.20: Debrece­ni műhely. 9.40: Madárház. 10.05: Diákfélóra: A dalról. 10.35: Labirintus. (Ism.). 10.50: Nagy mesterek­­ — világhírű előadóművészek. 11.39: Mór: Az élet komédiásai. Jókai 12. rész. 12.30: Ki nyer ma? 12.40: Reklám. 12.45: Megnyugodni, vagy belenyugodni? 13.00: Rész­letek Gluck operájából. 13.40: Bor terem a „szoknyán”. 14.10: A magyar széppróza századai. 14.25: Népzenekedvelőknek. 14­55:­­Uhrner Ferenc fúvóspol­káiból. 15.05: Latin-Amerika Irodalma. 1. rész. 15.30: Zenei Tükör. 16.05: Révkalauz. 17.00: OIRT Drámafesztivál. 17.36: Reflektorfényben egy opera­ária. 18.06: Hugo Montenegro zenekara filmzenét játszik. 18­25- Mai könyvajánlatunk. (Ism­.) 18.30: Esti magazin. 19.15: Halló, itt dió­ 20.15: Arturo a Gyermekfa-Toscanini ve­zényli az NBC szimfonikus ze­nekart. 21.30: Gyógyszerek he­lyett ... II- rész. 22.20: Tíz perc külpolitika. 22.30: Falvai Sándor zongorázik. Kb. 23.30: Angol dzsesszfelvételekből. 0.10: Spirituálék. . . . Petőfi. 8.05: Fényes Szabolcs műveiből. 8.20: A Szabó csa­lád. (Ism.) 8.50: Tíz perc külpolitika. (Ism.) 9.05—12.00: Napközben. 12.10: Teddy Wil­son dzsessztriója játszik. 12.30: Énekeltem én: Krankela János. 12 45- A sándorfalvi citerazene­­kar játszik. 13.05: Pophullám. 14.00: Népzenei kamarahang­verseny. 14.15: Idősebbek hul­lámhosszán. (Ism.) 15.05: Né­hány perc tudomány. 15.10: Operaslágerek. (Ism.) 15.45: Törvénykönyv­. Titkos határo­zatok. (Ism.) 16.00: Találkozás a stúdióban. 17.05: Joan Baez 1961 és 1963 között készült kon­certf­elvételeiből. 17.30: Ta­nakodó­s az intézetben nevel­kedő gyerekekről. 18.30: Slá­gerlista. 19.05: Operettkedve­lőknek. 20.00: Reklámparádé. 20­03 : A poptarisznya­ dalaiból. 2005: Kaptam 29 percet a Rá­diókabarétól! 21.35: Népszerű dallamok. 22.31: Gyulai Gaal Ferenc szerzeményeiből. 23.20: Nóták. 24.00—4.30: Éjféltől-haj-3. műsor. 9.05: A kiállítóter­mek programjából. 9.08: Szim­fonikus zene. 10.26: Byrd: Mi­se. 10.50: Népdalkórusok, hang­szerkettősök. 11.15: Pillanat­kép. 11.20: Berg: Wozzeck. 13.05: Amiről a világ vitatko­zik. (Ism.). 13.35: Zenekari muzsika. 14.45: Magyarán szól­va (Ism.). 15.55: Clifford Cur­­zon (zongora), Schubert­ felvé­­teleiből. 17.00: Iskolarádió. 17.30: Brazil popzene. 18.00: Rádió­hangversenyekről. 18.30: A Magyar Rádió román nyelvű nemzetiségi műsora. 19.05 19.35: Iskolarádió. 19.35: Két nyitány. 20.00: Kalevipoeg: Észt nemzeti eposz. 21.30: Népdalok. 22.00: Middelheimi Nemzetközi Dzsesszfesztivál felvételeiből. V. rész. 22.46: Napjaink zenéje. 20.30: Mendelssohn: Dalok vég nélkül. Balettfilm. szó­20.50: Tv-híradó 2. 21.15: Tudósklub ’84. 22.25: Képújság. POZSONYI TV 8.45: Ez történt 24 óra alatt. 9.00: Iskolatévé. 9.20: A fejlett szocialista társadalom építése Csehszlovákiában. 9.50: TASZSZ jelenti... 10.55: Cseh­A szlovák szpartakiád. '85. 11.10: Iskolatévé. 16.05: Iskolatévé. 16.25: Pedagógusok műsora. 16.55: A szent hegy. 17.50: Ta­nácsadó műsor. 18.00: Sportrevü. 18.30: Esti mese. 18.40: A Je­­zerka Stúdió műsora. 19.30: Tv­­híradó. 20.05: A jelen születése. 21.25: Gazdaságpolitikai maga­zin. 22.05: Ez történt 24 óra alatt. 22.20: Bocsánat, főorvos úr. 2. MŰSOR 17.30: Trimita és Sartana. 19.05: A rendőrség naplójából. 19.15: Esti mese. 19.30: Tv-hír­adó. 20.05: Tiszta, fehér fal. 21.00: A Bék­e menti kastélyok. 21.30: Időszerű események. 22.00: Műterem. BÉCSI TV 9.05: A mi világunk. 9.30: Tá­jak és emberek. 10.00: Iskola­televízió. 10.30: Három szeren­csétlenül járt pilóta Párizsban. (Ism.) 12.05: Férfiak idegek nélkül. 12.15: Idősek klubja. (Ism.) 17.05: A mi világunk. (Ism.) 18.00: TV-főzőcske. 18.30: VI. 19.00: Ausztria — ma. 19.30: Tv-híradó 1. 20.15: Külföldi riport. 21.15: Földmé­rők. 22.15: Könyvújdonságok. II. PROGRAM 17.30: Iskolatelevízió. 18.00: Osztrák képek. 18.30: Kung Fu. 19.30: Dalli-dalli. 21.00: Csúfondároskodók. 21.15: Tv­híradó 2. 21.45: Kettes klub. TATABÁNYA, TURUL: Szép­lány ajándékba (1/2 6 és­ 3/4 8- kor). BÁNYÁSZ: Játszani kell (5 és 7-kor. SZABADSÁG: Má­­ria-nap (5-kor). KLUBMOZI:­ Carmen (5 és 7-kor). ESZTERGOM, PETŐFI: Jim Craig (1/ 4 és 1/2 6-kor). Finom kis bordély KOMÁROM, (1/2 8-kor). JÓKAI: Harctéri regény (5-kor). A szenzáció ál­dozata (7-kor). OROSZLÁNY, ADY: Twist Olivér (3/4 5-kor). Klute (3 / 7- kor). TATA, TÓ: Királygyilkosság (3/4 4-kor). Szentivánéji szex­komédia (3/4 6 és 8-kor). BÉ­KE: Beszélő köntös (3/4 6-kor). ÁCS, SZIKRA: Greg (7-kor). KÖRNYE, PETŐFI: Eszkimó asszony fázik (5-kor). TÁT, DUNA: Jedi visszatér (6-kor). KISBÉR, KOSSUTH: Halál­csapda (6-kor). NYERGESÚJFALU, MÁNY: Mephisto I—II. ALKOT­(6-kor). 1984. november 22., csütörtök SPORT )° I­I­f­i ,/jN (A Kézilabda Jubileumi közgyűlés Szombaton délelőtt Tata­bányán, a Bányász SC szék­házában rendezi meg a me­gyei kézilabda-szakszövet­ség jubileumi közgyűlését. A huszonöt évvel ezelőtt alakult, önálló testület mun­kájáról emlékeznek meg majd. A rendezvényre meghívták mindazokat, akik a negyed­század alatt a megye kézi­labda sportjáért dolgoztak, munkálkodtak, így tulajdon­képpen baráti találkozó is lesz azok között, akik talán régen nem látták egymást, és korábban visszavonultak. A meghívottak megjelenésé­re ezért számít a szakszö­vetség elnöksége. TELEVÍZIÓ BUDAPESTI TV 8.00: Tévétorna. 8.05: Iskolatévé. 9.50: Hungária Kávéház. 10.40: Képújság. 14.55: Iskolatévé. 16.35: Hírek. 16.40: Szovjet est. 16.45: Rajzfilmek gyerekeknek. 17.10: KépÚjság. 17.15: Kisfilmek a Szovjetunió­ból. 17.35: Az örök fagy birodalma. Szovjet rövidfilm. 17.50: Séta a Moszkva-folyón túl. Szovjet rövidfilm. 18.10: Dal ’83. 18.30: Szergej Bondarcsuk. Portréfilm. 19.10: Tévétorna. 19.15: Esti mese. 19.30: Tv-híradó. 20.00: Bevezető. 20.05: A mozi Oroszországban. Szovjet dokumentumfilm. 21.00: Magánélet. Szovjet film. Abrikoszov hatvan év kö­rüli, energikus ember, egy­ nagyvállalat igazgatója, aki csak a munkájának él, s nem vette észre maga kö­rül a változásokat. Hiva­talból megvolt mindene, saját nyaralóra, gépkocsira nem gyűjtött. S hirtelen megváltozik minden: két vállalat összevonásakor nem őt nevezik ki újra, ezért lemond, nyugdíjba vonul. Meglepve tapasztalja, hogy legközvetlenebb család­tagjait sem ismeri eléggé. 22.35: Jelena Obrazcova nép­szerű dalokat énekel. 23.05: Tv-híradó 3. 2. MŰSOR 18.10: Képújság. 18.15: Játék a GYIK-műhely­­ben. 5. 18.40: Telesport. 19.15: Barangolás a művésze­tek tájain. 20.00: Boldogasszony ágya. A szegedi körzeti stúdió műsora. A cím a szülést, születést jelöli a szájhagyományozó népi emlékezetben. Nagy- és dédnagymamák emlé­keznek a régen volt körül­ményekre, felelevenítve szüléshez kapcsolódó hiedel­­­meket, mondókákat, a népi gyógyítás néhány jellemző motívumát. kiámítás Eltűnik egy régi kolónia cí­mű kiállítás, TATABÁNYA, MUNKÁSMOZGALMI ÉS IPAR­­TÖRTÉNETI MÚZEUM. Fejezetek Komárom XIX. szá­zadi történetéből, KOMÁROM, KLAPKA GYÖRGY MÚZEUM. Csapodi Vera növényfestmé­nyei, TATA, MŰVELŐDÉSI KÖZPONT. Mak­sa Alajos fotóművész em­lékkiállítása, DOROG, GALÉ­RIA. Sz. Győrfy Klára festőmű­vész kiállítása, TATABÁNYA, PUSKIN MŰVELŐDÉSI KÖZ­PONT. ORVOSI ÜGYELET TATABÁNYA 1- es FELNŐTTÜGYELET, Nedermann u. 26. T.: 12­ 800. Ide I., tartozik: I—II—III—iv-es VI. körzet (kivéve Dózsákért) Csá­­kányos-, Körtvélyes-, Síkvölgy­­puszta. Hétvégeken és munka­­szüneti napokon Környe. H—Cs d u. 16-tól 7,30 óráig, P 15,30-7,30-ig, Sz 7,30-tól H 7,30-ig. Am­bulancia: Sz 7,30—18-ig. 2- es ÜGYELET: V. Kodály tér 4. T.: 14-089. Ide tartozik: Újváros, Dózsákert, Sárberek, hétvégeken és munkaszüneti na­pokon Vértesszőlős, Tarján, Hé­­reg. Az ügyeleti idők azonosak az 1-es ügyeletével. Az 1-es és 2-es gyermekszak­orvosi ügyelet helye és tele­fonja azonos az 1-es, illetve 2- es felnőttügyeletével. H—Cs 16 -21-ig. P 15,30—23-ig. Sz 7,30— 23-ig. GYERMEKGYÓGYÁSZAT: V., Kodály tér 4. Sz 7,30—12-ig. SZAKRENDELÉSEK: Fogászat a II-es számú szakrendelőben. II., Dózsa Gy. út 77. T.: 11-188. Sz 7—13,30-ig. V 8—14-ig. BELGYÓGYÁSZAT, SEBÉSZET, RÖNTGEN, NŐGYÓGYÁSZAT, LABORATÓRIUM: I-es szakren­delő. I., Semmelweis út 2. T.: 11-033. Sz 8—12-ig. Egyéb szak­­rendelést a kórház osztályain látnak el. OROSZLÁNY FELNŐTTÜGYELET: Fürst utca 25. T.: 216. Ide tartozik Bököd, Dad, Kecskéd, Kömlőd, Várgesztes, Vértessomló H—P-ig 17—7-ig. Sz 7-től H 7-ig. FOGSZAKRENDELÉS: Orosz­lány, Gárdonyi u. 1». T.: 196. Sz S—12-lff. Totótippek Pótmérkőzések: 14.Torino—VeronaX 2 15.Arezzo—PescaraX 1 16.Parma—Empoli2 2 1.Bielefeld—Dortmund x1 2 2.Düsseldorf—Hamburg 2 X 3.1. FC Köln—LeverkusenX 1 4.Schalke 04—Frankfurt 1 6.Blau-Weiss—Bürstadt 2 5.Uerdingen—Kaiserst.2 X 7.St. Pauli—Offenbach 1X 2 8.Ascoli—Roma X 2 9.Atalanta—Avellino X 10.Fiorentina—Inter2 11.Milan—Sampdoria1 X 12.Taranto—BariX 13.Varese—Pisa2 X Elővételben A labdarúgó NB vasárnap 13 órától a I-ben Fe­rencváros vendégszerepel Tatabányán. Hogy az ebé­det követő kora délutáni órában a pénztáraknál ne legyen tumultus, a már elővételben árusítja klub a belépőjegyeket, csütörtö­kön és pénteken 15-18, szombaton 10-12 és 15-18 óra között. (A stadion 1. számú pénztáránál.) Vasár­­nap reggel 9-től kaphatók a jegyek. Kosárlabda Esély a győzelemre Kétheti szünet után foly­tatódik a férfi kosárlabda­csapatok bajnoki pontvadá­szata. Az Oroszlány szom­baton 17 órakor a PVSK együttesével találkozik a sportcsarnokban. A pécsiek az utóbbi években még nem nyertek a bányászváros­ban, így hazai győzelem re­mélhető. A Borászat az élen A foci és az asztalitenisz mel­lett töretlen a teke népszerűsége is, megyénkben több ezren vesznek részt a különböző vá­rosi vagy munkahelyi szintű bajnokságokon. Esztergom sem kivétel, a városi tömegsport­csapatbajnokság küzdelmeiben tizenkét együttes játszik. Az őszi idény közepén a baj­nokság állása a következő volt: 1.Borászat 141 28 2.Szakmaközi 132 26 3.SZIM 123 24 4.Afész 113 22 6.MIM5 10 10 5.Rendőrség 114 22 7.Rákóczi5 10 10 8.Édász5 10 10 9.KIOSZ4 118 10.Városgazdálkodás4 118 11.Posta3 116 12.Kontakté2 134 Győzelemmel jubilált a Videoton Videoton—Tatabánya 3:0 (1:0) Székesfehérvár, 5000 néző, vezette: Nagy Béla. TBSC: Dombai — Tepszics (Fejes, 55. perc), La­katos, Szabó L. Fischer — Barabás (Kalmár, 06. perc), Hermann, Schmidt — Kiprich, Plotár, Vincze. Edző: Bacsó István. Videoton: Disztl P. — Végh, Disztl L., Csuha,v, Horváth — Burcsa, Csongrádi, Vadász — Má­jer, Szabó, Novath. Edző: Kovács Ferenc. Ünnepi hangulatban kez­dődött a mérkőzés, a hazai­ak 500. NB I-es találk­ozó­­jukat játszották, Disztl Pé­ter pedig 150­-szer szerepelt az élvonalban. Az első percekben két helyzet is kialakult a Bá­nyász kapuja előtt, először Dombai, másodszor a véde­lem­­ tisztázott. Az 5. perc­ben már nem volt pardon. Csongrádi beadását a kapu jobb­ oldalába Szabó fe­jelte. 1:0. Az első negyed­órában több gólszerzési le­hetőség nem is adódott a csapatok előtt, jobbára két tizenhatos között patto­n­gott a labda. A 25. percben Barabás szöglete átszállt Disztl Pé­ter felett, Kiprich tisztán fejelhetett, de a labda fölé ment. A 30. percben Végh ügyesen futott el, már csak Dombaival állt szemben, de megijedt a lehetőségtől. Há­rom perccel később Vadász csúsztatott fejesét Burcsa vágta fölé. A félidő utolsó tíz percében kiegyenlített volt a játék, a kapusoknak nem sok dolguk akadt, a szurkolók is hallgattak. Szünet után Barabás fel­­vágásáért Disztl László ka­pott sárga lapot. Az 50. percben a Bányász tizenha­tosán belül pattogott labda. Végh a jobb oldalról a furcsa elé tálalt, a fehér­vári játékos a jobb alsó sarokba helyezett. 2:0. Két perccel a gól után a székesfehérvári Szabó jó labdát kapott, fejesét Dom­bai bravúrral védte. A 60. percben Májer jó helyzetben Dombai lábába lőtt, a ki­pattanó labda Burcsához került, ám a keresztező Szabó keményen szerelt. A 64. percben Vincze be­adása után három tatabá­nyai játékos is gólt lőhetett volna, de elügyetlenkedték a jobbnál jobb helyzeteket. A 70. percben Hermann 20 méterről lőtt centiméterek­kel a kapu fölé. A 76. percben tovább növelte elő­nyét a Videoton. Egy for­más támadás végén Májer remek csellel becsapta vé­dőjét, majd a kapu bal ol­­dalába­ vágta a labdát. 3:0. Zúgott­ a ..Hajrá, Vidi!” a hazaiak bajnok­jelölthöz méltóan futballoztak. Az utolsó öt percben a közönség elindult hazafele. A Videoton tartotta a lab­dát, a vendégek meggyőző­dés nélkül támadgattak. Biztosan nyert a jelenleg legjobb formában levő ma­gyar csapat, a Bányász ezen a hideg szerdai napon nem volt egyenrangú ellenfél. Dombai kapus a három gól ellenére, jól védett. A hát­­védsorból Fischer tűnt ki, a középpályán egyértelmű­en a hazaiak voltak a job­bak. Elöl csak Vinczét le­het dicsérni, jó cseleiért, pontos beadásaiért. Kip­rich, és Plotár ezúttal gyenge napot fogott ki, fá­radtnak látszottak. A vasárnapi, Ferencváros elleni mérkőzésre sokat kell javulnia a TBSC-nek, ha el akarja kerülni az újabb kudarcot. Igaz, hogy a Fradi jelenleg a kieső helyen áll, ezért a zöld-fe­hérek bizonyára mindent megtesznek majd győzelmü­kért. Remélhetőleg azonban, hogy csak kisiklás volt a Bányász fehérvári veresé­ge .. . M. K. Az NB I. további ered­ményei: Rába ETO—Hala­dás 1:3, Debrecen—Ferenc­város 1:0, Békéscsaba—ZTE 2:2, Eper—Pécs 1:0, Csepel— Bp. Honvéd 0:0, Vasas— Szeged 6:2, MTK-VM—U. Dózsa 1:0. Megyei labdarúgó-bajnokság Vendégsikerek ÁCSI KINIZSI —NAGYIGMÁND­­KSK 3:1 (1:1) Nagyigmánd, 600 néző, v.: Szileszki György. A hang­­párbajból következtetni le­­hetett arra, hogy fele-fele arányban megoszlott a szur­kolósereg. Az eredmény ugyan biztos győzelmet sej­tet, a látottak azonban nem ezt igazolták. A 15. percben a vendégek szereztek veze­tést: Bogár a védőket fa­­képnél hagyva rúgott gólt. Húsz perc múlva a me­zőnyben egyenrangú ha­zaiak közvetett szabadrúgás­ból egyenlítettek. A folyta­tásban még volt helyzetük, de azokat elügyetlenkedték. Már úgy tűnt, pontosztoz­kodással ér véget a találko­zó, amikor az utolsó tíz percben a rutinos Bocskai két góllal megpecsételte a hazaiak sorsát. A vártnál nehezebben győzött a listavezető, a jó iramú és küzdelmes találko­zón. TARKANYI KSK —KOMÁROMI AC 2:0 (1:0) Komárom, 100 néző, v.: Bugyi Imre. A felázott ta­lajú pályán lendületesen játszottak a csapatok. Fel­váltva támadtak és veszé­lyeztettek. A vendégek Fran­cia góljával előnyt szereztek. A második­­ játékrészben nagyobb sebességre kapcsol­tak a hazaiak, de igazán veszélyes helyzetet nem tud­tak teremteni. Egy gyors kontratámadásból Földes volt eredményes, s így be­állította a végeredményt. So­rozatos szabálytalankodásért Róthot (Tárkány) a játék­vezető kiállította. Mindent egybevetve: a tárkányiak győzelme a meddő fölény­ben játszó hazaiakkal szem­ben megérdemelt. KOMÁROMI AG MEDOSZ —KOMAROMI OLAJMUNKÄS 3:0 (3:0) Komárom (Szőny), 200 né­ző, v.: Havasi Árpád. Gyors gól vezette be a két helyi együttes találkozóját: a víz­tócsában elakadt labdára a szemfüles Búzás rácsapott és már a 2. percben vezetést szerzett. A tapasztaltabb vendégek jobban alkalmaz­kodtak a pálya talajához. Előbb Beigelbeck, majd Maszlaver növelte az előnyt. A második játékrészben az olajosok határtalan lelkese­déssel támadtak, a vendégek teljesen beszorultak, szögle­tek következtek. Az eredménytől függetle­nül, mindkét gárdát dicsé­ret illeti. KESZTOLO TSZ SK —TATAI AC 1:0 (0:0) Tata, 100 néző, v.: Bu­­daházi László. Küzdelmes találkozót láthattak a nézők, amelyet a helyzetét jól ki­használó vendégegyüttes nyert. Az első félidőben egyik csapat sem tudott fe­lülkerekedni, mert inkább a mezőnyben zajlott a játék. A 76. percben Varga jóval előnyhöz jutottak gól­a szövetkezetiek, de ekkor még senki sem gondolta, hogy ez a végeredményt is jelenti. A hazaiak ugyanis nagy erővel támadtak, de a vendégek elszántan és jól védekeztek. Egyik csapat sem érde­melt volna győzelmet. PILISMARÓTI KSK —TOKODI ÜVEGGYÁR 5:0 (3:0) Pilismarót, 150 néző, v.: Bp. jv. Csaknem másfél­száz szurkoló a zuhogó eső­ben kitartott kedvenc együt­tese mellett. A pilismarótiak viszonzásul győztek. A gó­lok sorát Szabó nyitotta meg — fejesből — majd Polák nyolc méterről talált a ka­puba. Végül Berkes mester­­hármasa zárta a mérkőzést. Lovászt (Tokod) a játék­vezető kiállította, és az utolsó negyedórában a meg­fogyatkozott hazaiak ellen a vendégek többet támad­tak, de az eredmény már nem változott. SÁRISÁPI BÁNYÁSZ —VÉRTESSZŐLŐSI SPARTACUS 2:0 (0:0) Sárisáp, 300 néző, v.: Kis­­vári László. Az első játék­részben egyenrangúak vol­tak a küzdő felek,­­kiegyen­lített játékkal teltek a per­cek. A hazaiak folyamato­sabban, a vendégek ritkáb­ban támadtak. A második félidőben a „letámadásos” taktikát alkalmazó bányász­a együttes kapujához szegezte szövetkezetieket. Az 55. percben Laczkót csak sza­bálytalanul tudták feltartóz­tatni, a büntetőt Holdampf értékesítette. Egy formás tá­madásnál Piroska 22 méter­ről leadott lövése akadt a hálóba. A második játék­részben nyújtott jobb tel­jesítmény döntött a hazaiak javára. TATABÁNYAI vasas —DÖMÖSI KSK 4:0 (1:0) Tatabánya, 150 néző, v.: Lénárt István. A mérkőzé­sen kevés volt a szabályta­lanság, ami a csapatok sportszerűségét dicséri. A 10. percben esett a hazaiak vezető gólja. A második félidőben is tíz perc után rúgott gólt a Vasas. Később még kétszer talált a kapuba. A győzelem megérdemelt, a gólkülönbség azonban túl­zott. A bajnokság állása: Ifjúsági eredmények: To­kod—Pilismarót 3:2 (2:1). Komáromi AG—K. Olaj­munkás 2:1 (0:0).. Sárisáp— Vértesszőlős 3:2 (1:1). KAC —Tárkány 3:0 (3:0). 1.Ács 14122:42: 926 2.Sárisáp 14101337:1921 3.Th. Vasas 14 »1429:1019 4.Kom. AG 14 82431:1618 5.Pilismarót 14 57216:1017 6.V.szőlős 14 81521:2817 7.Kesztölc 14 63519:2015 8.Dömös 14 62627:2314 9.Tokod 14 53627:2413 10.K. Olajni­ 14 53620:1913 11.Nagyigmánd 14 42815:2210 12.TAC 14 34720:3410 13.Környe 14 24818:308 14.Tárkány 14 24810:308 15.KAC 14 24814:398 16.Lábatlan 14­­ 7711 :247 DOLGOZÓK LAPJA