Magyar Szó, 1984. november (41. évfolyam, 302-329. szám)

1984-11-19 / 320. szám

Sportvilág XIV. évf, 45. 1671.) szám 1984. november 19., hétfő A MAGYAR SZÓ HÉTFŐI MELLÉKLETE Szerkeszti: SZÁNTÓ ZOLTÁN Görög földön a sakkolimpia Először látja vendégül a sakkvilág színe-javát az olimpiai eszme ősha­zája. Szaloniki, a 800 000 lakosú kikö­tőváros, amely jövőre ünnepli fenn­állásának 2300. évfordulóját, sakknyel­ven szólva: nagyszerűen ,,nyitott”. A gyönyörű és látványos megnyi­tóra a helyi sportpalotában került sor. A sportpalota impozáns épületé­ben mintegy 10 000 néző, köztük a sakkolimpia 2000 részvevője foglalt he­lyet. Érdekes ötlet volt a szervezők részéről, hogy különféle színű széke­ket szereltettek be a terembe, s a versenyzők zöld, a sakkvezetők piros, a szekundánsok barna, a magas ran­gú vendégek fehér, az újságírók pe­dig narancssárga székekben foglaltak helyet. Az ünnepség elejének fénypontja egy középen kopaszodó, hátul pedig őszülő idősebb, de még egyenes tar­tású úriembernek a színpadra lépése volt. Korunk egyik legnagyobb élő zeneszerzője, Mikisz Theodorakisz vezényelte a zenekarát. A rövid be­vezető zeneszámok után, Szaloniki di­ákjai futottak be a terembe, élükön az olajfaágat hozó ifjú leánnyal. A fiúk szegfűt dobáltak a közönség so­raiba. Ezután lépett a színpadra Fiorencio Campomanes, a Nemzetközi Sakkszö­vetség elnöke: — Köszöntöm a sakkozókat, a ver­senyzőket, a kísérőket és szekundán­­sokat, a FIDE-delegáció tagjait, az új­ságírókat, a város lakosságát és min­denkit, akit a sakkmozgalom szeretete vezérel. A FIDE a sportmozgalom leg­nagyobb családja, 122 ország a tagja. Az idén ünnepeljük szövetségünk 60 éves fennállását, , legyen ez az olim­pia, amely minden idők legnagyobb olimpiája, a fiatalság, a béke és a barátság jelképe, a sakk ünnepe, amely e feszült világpolitikai helyzetben is közelebb hozza egymáshoz a külön­böző nemzetiségű embereket — mondta Campomanes. A műsor idején a görög diákok sztiroporból mutattak be különféle jel­szavakat. Percekig zúgott a taps, ami­kor Kosztasz Laliotisz görög sport- CSZP ASZTALITENISZ Kilenc év Bran­ka Kilenc évvel ezelőtt, amikor Bran­ka Batinic megnyerte a Jugoszláv Nemzetközi Asztalitenisz Bajnokság női egyénijét, az akkor még 13 éves lány örömét az a híresztelés sem ron­totta el, hogy a kínaiak leadták az első helyet. Akkortájt elképzelhetet­len­­ volt, hogy európai asztalitenisze­­zőnő zsinórban három kínait verjen. Branka Batinic azóta sok szép si­kert ért el, különösen az utóbbi esz­tendőben, tegnapi győzelme a 26. Ju­goszláv Nemzetközin azonban a ki­lenc évvel ezelőtti sikert is felül­múlja. Nemcsak azért, mert az első siker színhelyén harcolta ki, hanem mert valóban nagyszerűen játszott, úgy, ahogyan még sohasem láttuk. A gyengébb ellenfelekkel nem bajló­dott, majd a negyeddöntőben Ku az elődöntőben Popovát és végül a világ hivatalosan is elismert egyik legjobbját, Ki Baoksziangot győzte le. Három nagy csata volt, három teljesen különböző stílusban játszó ellenféllel szemben. Mind a három mérkőzés öt játszmát tartott, tehát Branka erőnlét és összpontosí­tás terén is helytállt, és a döntő pil­lanatokban meg is tudta valósítani a taktikai elképzeléseket. Ljubljanában is folytatódott a ha­gyomány, hogy a nagy versenyeken a jugoszlávok legalább egy nagy eredményt érnek el. A változás csak annyi, hogy éveken át csakis a fér­fiak tudtak nyerni. Most pedig a sportág zászlaját a női gárda tartja magasra. Lehetséges, hogy ezek után a szövetségben is megértik, hogy az asztalitenisz hazánkban nemcsak fér­fisport, hanem a nőket is kellőképpen kell értékelni. Branka Batinié aranyérmet nyert, ne feledkezzünk meg azonban a többi sikerről sem. Női csapatunk har­madik, s ugyanezt érte el férfi csapa­tunk is. Ezúttal azonban a kivétele­sen jó sorsolásnak köszönhetően. Ezüstérmet szerzett a Lupulescu—Per­­kučin vegyespáros, és Vesna Ojster­­cek is dobogós volt női párosban a bolgár Gergelcsevával. Mindenesetre a két döntő érdemli a legnagyobb figyelmet. Vegyespáro­­sunk, mindenekelőtt Perkučin nagy­szerű játékának hála, a meglepetés­sorozat után kemény ellenállást tanú­sított a kínai Cai Csenhua—Ki Baok­ után ismét Batinic­ szleng kettőssel szemben, s megnyer­te az első játszmát. Ezt követően azonban erősen feljavult, a Ljubljaná­ban elég halvány teljesítményt nyúj­tó Cai, és győzelmi esély már nem maradt. Branka az első játszmában túlzottan ideges volt, nem tudott mit kezdeni a szokatlan adogatásokkal és a drop­­pal. A második játszmában erősített, ő indított, és még­ a szerencse is a pártjára állt. Néhány jó megoldás, néhány csúsza és 1:1 lett. A 3. játsz­ma volt a legizgalmasabb. Branka bírta idegekkel, és játszmalabdákkal mentve nyert. Az ezt követő játékrész a krízis ideje volt. Semmi sem sike­rült játékosnőnknek. 2:2 után minden úgy folytatódott, ahogyan a több ezer főnyi közönség csak kívánhatta, lőré­nél fordultak, de még nehéz percek voltak hátra az eredmény így ala­kult: 12:7, 14:11, 15:15, 17:15, 17:18. A kínai leállt, mérgelődött, és a nem túl veszélyes labdákat asztalon kí­vülre tolta. A mérkőzés után kijelentette: -- Nem hittem, hogy győzhetek, hiszen még sosem nyertem Ki Kaok­­sziang ellen. A sikert csak kívántam, s mindent megtettem érdekében. Úgy­­ küzdöttem, mint talán még soha, de­­ a harciasság egymagában nem volt elegendő. Ment­ is a játék, vitt ma­gával a közönség tapsa. A többi döntőben meglepetés nem­­ történt, a várt eredmények születtek. A kínaiak mellett a svédek és persze a jugoszláv nők remekeltek. CSORDÁS Árpád miniszter lépett a színpadra. Kifej­tette, hogy az olimpiai öt karika és a béke jelképe szoros kapcsolatban vannak egymással. A diákok papírjain megjelent a béke felirat és a béke nemzetközi jelképe, s a terem szinte visszhangzott a tízezer ember tapsvi­harától. — Az olimpia idejére min­den háborúnak és viszálykodásnak fél­be kell szakadnia az ősi hagyományok szellemében, s legyen így a mai ün­nepünkön is — mondta Laliotisz. — Görögország és az olimpia neve egy­beforrt, s javasoljuk, hogy a sakko­zók családjának vetélkedéseit ezentúl minden négy évben Görögországban tartsák meg. Javasoljuk ezt annál is inkább, mert éppen a sakkozók azok, akiknek jelmondata — Gens Una Su­­mus, azaz egy nemzetség vagyunk — mindennél ékesebben bizonyítja a sak­kozók békeszeretetét — mondta Lali­otisz, majd hivatalosan is megnyitott­­nak nyilvánította a sakkolimpiát. Ezután lépett a színpadra Szpirosz Szkrembisz, a görög válogatott első­táblása, és a 2000 sakkozó nevében letette az olimpiai esküt. A programot kulturális, zenés mű­sorral folytatták, s a látványos elő­adásnak lel­késen tapsolt a hatalmas gyülekezet. Kívánjuk, hogy a sakk­olimpia folytatása is olyan legyen, mint a megnyitó, s hogy színvonalas szellemű küzdelmeknek legyünk szem­tanúi, amelyek közelebb hozzák egy­máshoz a világ nemzeteinek valameny­­nyi fiát! SIMONYI Zoltán Tíz ember is elbírt a Vojvodinával Szarajevó: Sarajevo—Vojvodi­na 1:0 (1:0) VOJVODINA: Vasié, Djurovié, Tln­­tor, Zovko, Cimbal, Dimitrić, Marié; Ilié (Todorović), Curéié, Rácz (Popié), No vakovié. A Sarajevo azzal a szándékkal lé­pett pályára, hogy megszerzi mindkét pontot. Már kezdettől fogva erre tö­rekedett. Hevesen támadott és a har­madik percben Vukicevic kitűnő lab­dát kapott Janjuától, szemtől szembe találta magát Vasiétyal, de az kitűnő­en lépett közbe és megmentette háló­ját. Ezután Musemić lépett színre, hét méterről lőtt kapura, de Vasié ismét a helyén volt. Egy perccel később Mu­­semic és Vasié ismét szembe találko­zott, a szarajevói csatár hálóba talált, de a bíró megsemmisítette a gólt, hogy miért, azt csak ő tudja. A Sara­jevo továbbra is támadott Az első félidő közepén egymást váltották a két fél helyzetei, de egyiket sem hasz­nálták ki. Végül is a 33. percben a hazaiak megszerezték egyetlen gólju­kat, ami végül győzelmüket jelentet­te. Az akció Kapetanovictól indult. Hosszan futtatta Pašićot, az kicselez­te Tintort, középre játszott, Jakovlje­­vic három méterről kapura fejelt, Va­sic röviden kiöklözte a labdát, éppen Musemié lábára, akinek közelről nem volt nehéz gólt lőnie A félidő végéig más jelentősebb esemény nem történt. Csak Rácznak volt egy helyzete, de el­hamarkodta. Szünet után egymást váltották a köl­csönös támadások, mindkét csapat nyíltan játszott. A szarajevóiak többet veszélyeztették vendégeik kapuját Az 51. percben Pašić a bal szélen elfutott, de Vasic útját állta. Ezután két hely­zete volt Musemiénak és Jovicnak is, de a Vojvodina védelme hárított. A 70 percben volt a Vojvodina legéret­tebb helyzete. Maric áttört a Sarajevo védelmén, hatalmas lövést zúdított ka­pura, de sajnos csak a kapufát talál­ta el A 76. percben Todorovic nagy lövését Ćurković hárította. A 78. perc­től kezdve a Sarajevo 10 játékossal küzdött Kapetanovic megütötte Todo­­rovicot, és a bíró teljesen jogosan ki­állította. Ennek ellenére a 10 játékos­sal küzdő Sarajevonak volt még egy­két jó helyzete Mindent összevetve a Sarajevo megérdemelte a minimális győzelmet, amely az emberhátrány el­lenére is nagyobb arányú lehetett volna, de Vasic kitűnően védett. Ili­jevski gyengén vezette a mérkőzést. V­ ALIMAJ SPORO­VIC Košev6i stadion, 10 000 néző, vezet­te Ilijevski (Szkopje). Góllövő: Muse­­mié a 33 percben. SARAJEVO: Curkovié. Radeljaš, Ka­­petanović. Janjuš, Jović, Hadžibegić; Jakovljević (Vujičević), Vukičević, Musemić (Petković), Merdanović, Pa­sié. 15. SÚLYEMELŐ BALKÁN-BAJNOKSÁG, KIKINDA TIZENEGY BRONZÉREM A JUGOSZLÁVOKNAK A bolgárok voltak a legeredményesebbek hét bajnoki címmel . Nyolc Balkán-csúcs megdőlt­ ben hét bajnoki címet szereztek, csak kettőt engedtek át a romá­noknak, és egyet a görögöknek. A pontverseny végső állása: Bul­gária 336, Románia 274, Görög­ország 208, Törökország 206, Ju­goszláviáé 202 pont. — Ismét az utolsó helyen va­gyunk, pedig harmadikok lehet­tünk volna — kesergett Mihajlo Antonijević, a jugoszláv váloga­tott edzője. — Az edzéseken mu­­toztatta. Vladimir Zrnić eddig csapatomat az elnökség megvál­toztatta. Vladimír Zrnic eddig óriási szolgálatot tett a jugoszláv súlyemelésnek, de ezúttal sérült volt, nem kellett volna verse­nyeznie. Ő mégis vállalta a fel­lépést, sajnos, lökésben nem emelte fel a kezdősúlyt és ezzel 12 pontot vesztettünk. Vigaszunk az, hogy van 11 érmünk. A jugoszlávok 11 bronzérmet szereztek és e tekintetben ez az egyik legsikeresebb Balkán-baj­nokságunk. Angelovics Róbert és (Folytatása a 16. oldalon) Tegnap Kikindán a Jezero Sportcsarnok teli lelátói előtt befejeződött a 15. Súlyemelő Balkán-bajnokság. Mint várható volt, ez a verseny is a bolgárok nagy fölényével zárult. Összetett- Totchlrado A kisszelvénv első nyolc párja azonos a nagyszelvényével. 9. Kolubara—Bor 1 10. Borac—Rad 1 A teUtalálatos szelvény: 1. Sarajevo—Vojvodina 1 2. Velež—Radnički 1 3. Iskra—Osijek 1 4. Vardar—Pristina 1 5. C. zvezda—Buduénost 1 6. Rijeka—Hajdúk 0 7. Dinamo (V)—Dinamo (Ж) 2 8. Sloboda—Zeljezničar 0 9. Napredak—Galenika 2 10. Trepča—Növi Pazar 0 11. Novi Sad—Celik 0 12. Split—Spartacus 1 13. Jedinstvo (Br)—GOSK-Jur 1 L SZÖVETSÉGI LABDARÚGÓLIGA Felragyogott a Zvezda C. ZVEZDA—BUDUCNOST 6Л <ЗЛ* Belgrád, Zvezda-stadion, 5000 néző, vez­ette: Sárié (Trebinje). 66116- cilk: Sestié a 12. és a 33., Halilovic a 28., a 63. és a 63. és B. G­yu- C. ZVEZDA: Ljukovfan, B. Gyurovszkl, Krdžević Bankovié Eisner, Sugar, Sestié (Mrkela), Janković, M. Gyurovszki, janjanm, HaHlovic. BUDUCNOST: Zalad, Vlaisavljevié, Brnovic, Koljenovic, \ orotovic, Drobnjak, Vešović, Savié, Janovié (Bulatovié), Vukcevic (Zekic), Savi- ČCVA titogradiak védekezésre rendezkedtek be, de bunkerjük csak a 12. percig tartott ki, amikor Sestic a 16-os tájékáról lapos lövéssel elta­lálta Zalad hálóját. Ezután színre lépett Halilovic, a 28 percben egy szép akció után talált a hálóba, majd a második félidőben még hét­ezer megadásra kényszerítette a Buducnost kapuvédőjét. Hosszú idő után igen jól játszott a Zvezda, úgyhogy a korábbi balsikereknek a tito­gradiak itták meg a levét. ... — ISKRA—OSIJEK 2:0 (2:0) Bugojno, 4000 néző, vezette: Glavtan (KS18). Góllövők: Glamocak a S., és Salkic a 28. percben. .. . . .. . . ISKRA: Lihovac, Glamocak, Ceremidžić, Radovic, Petrn­ovic, Semiga, Novokmet, Zlajo, Salkic (Aleksic), Stipic, Mirkovic. . OSIJEK: Daviđović, Smudla, Zeravica, Kasalo, Lukic, Jurasovic (Ros­tic), Stajner, Popovic, Kukuric, Manojlovic, Alar. A lelkesebb és lendületesen játszó hazaiak már a 8. percben meg­szerezték a vezetést. Mirkovic a szabadrúgást röviden legurította Gla­­mocaknak, aki precíz lövéssel a hálóba talált. A 28. percben Stipic hosszú labdával szöktette Salkicot, aki becsapta Kasalót, és megszerezte az Iskra második gólját is. A játékvezető három perccel a befejezés előtt kiállította Popovicot. DINAMO (V)—DINAMO (Z) ОД (Ođ) Vinkovci. Mladost stadion. 8000 néző. verette: BeSltn (Kllcinda). Gól­iövő: B. Cvetkovié a 20. percben. DINAMO (V): Budimčević, Vitković, Zahirović, Cvitković (N. Lusié), Bogdan, Miinar, Laketié (Grabo). Duspara, Vujöic, Rajovié. Cop. DINAMO (Z): Stojié, Djeko, Cupan, Arnautovié, Lulié, Bogdan, Ars­­lanović, Cerin, Petrovié, Münarié (Spajié), B. Cvetkovié (Jurié). A vinkovciak az első öt percben eldönthették volna a mérkőzés sorsát, de előbb Cvitkušić lövését védte parádésan Stojic, majd pedig Laketic közelről hibázott. A 20. percben a zágrábiak ezt megbüntet­ték Manaric és B. Cvetkovic összjátéka után ez utóbbi a kifutó Budimcevic mellett a hálóba küldte a labdát. A folytatásban a hazaiak mindent egy lapra tettek fel, rohamozták ellenfelük kapuját, az ellen­­támadások során azonban Mlinaricék sokkal veszélyesebbek voltak, de a legjobb alkalmakat is kihasználatlanul hagyták. VELEZ—RADNICKI 2:0 (1:0) 4 Mosztár, 4000 néző, vezette: Sumié (Zágráb). Góllövölc: KajY&z a 13. és Glavovié a 76. percben. VELEZ: Marié. Sišić. Jurié, Kalajdžić, Matijevié (Prskalo), Barbarié, Kajtaz. Karabeg, Glavovié, Medjedovic, Okuka. RADNICKI: G. Gavrilović, S. Gavrilović, Obradović. Bojovié, Simrv nović, Drizić, Binié, Radosavljevié, Nikolié, Gajié (Aleksié), Gogié (Djor­­djevié). Közepes mérkőzésen a valamivel jobban akaró Velež biztosan nyert. Ha a hazaiakban nagyobb a becsvágy, akkor még jobban megtöm­­hették volna a gyenge vendégek hálóját. A mosztáriak a­ 13. percben jutottak vezetéshez amikor Kajtaz kicselezett néhány niši védőt, és könnyen a hálóba­ talált. A folytatásban valamivel javult az iram, de még csak egy gólt látott a közönség, amikor a 76. percben job­b ol­dali beadás után Glavovic a levegőben úszva a hálóba fejelte a labdát. SLOBODA—ZELJEZNICAR 1:1 (0:1) Tuzla, 6000 néző, vezette: Beljin (Pancsova). Góllövők: Smajlovic a 83., illetve Samardžija a 38. percben. SLOBODA: Hadžić, Tošić, Radevic, Miljanović, Verlašević, Memišević, Smajlovic, Petrović (Štilic), Džafić (Jušić), Lukic, Đjeđović. ZELJEZNICAR: Skrba, Ivanović, Baljic, Sabanadžović, Komšić, Cilic, Bahtić (Matković), Ćurić, Skoro, Samardžija, Nikic (Djordjević). Az első félidőben egyenrangú játékot látott a közönség, a labda főként a két 16-os között vándorolt. A szarajevóiak a Sloboda hibáira vadászott, és a 37. percben váratlanul vezetéshez jutottak. A gól Skoro érdeme, aki kicselezett néhány védőt, majd a szabadon álló Samardži­­jához továbbított, aki a kimozduló kapus mellett célba talált. Hét perc­cel a befejezés előtt sikerült csak a t­uzlaiaknak egyenlíteniük. A bal oldalról Djedovic végezte el a szögletet, Miljanovic kapásból rászúrta, a labda visszapattant Skrba kapustól, ráfutott Smajlovic, és estében a hálóba kotorta. A második félidőben egyébként a Sloboda sokkal jobb volt ellenfelénél, több kecsegtető helyzetet teremtett, de csak egyet tudott kihasználni. A mutatott játék alapján a pontosztás mégis igaz­ságosnak mondható. VARDAR—PRISTINA 511 (43) Szkopje. 20 000 néző, vezette: Colié (Szarajevó). Góllövők: Dimitrovszki a 13.. Ringov a 22. és a 72.. Pancsev a 37. és Zdravkov a 43. percben. VARDÁR: Zivanovié, Jovanovszki, Szimovszki, Diinitrovszki (Micevsz­­ki), Setinov, Janevszki, Zdravkov, Georgijevszki, Pancsev, Goraöinov (To­­dorovszki), Ringov. PRISTINA: Stevanovic, Csinali (Domi), Xh. Muriqi, Kelimendi, Shengyl, Mehinović, Shala, F. Muriqi, Nexhipi, Martinovic (Cana), Bat­­rovic. A szkopjeiek mint egyébként minden hazai mérkőzésükön is, ferge­tegesen kezdtek, a kapujához szögezték a tartalékos Pristinát, amely csak a 13. percig állta a sarat, amikor a veterán Dimitrovszki elindította a gólok sorozatát. Gorabinov beadásából fejelte Dimitrovszki a hálóba a labdát. A 22. percben Ringov kényszerítette megadásra Stevanovicot, majd a 37. percben Papcsev is feliratkozott a góllövők listájára. Néhány pil­lanattal az első félidő befejezése előtt Zdravkov 4:0-ra növelte az ered­ményt. Ekkor úgy tűnt, hogy a vendégek esetleg két számjegyű vere­séget szenvednek, de a második félidőben a szkopjeiak megelégedtek egy góllal is. A 73. percben Ringov szabadrúgásból lepte meg a ven­dégek kapuvédőjét. RIJEKA—HAJDÚK 1:1 (írt) Rijeka, kantridai stadion, 15 000 néző, vezette: Marjimovic (Knjaže­­vac). Góllövők: Fegic a 35., illetve Vulic a 86. percben. RIJEKA: Ravnic, Maibasa, Hrstic, Juricic, Tiésé, Sredojevic (Milen­­kovic), Fegic, Gracan Matiljan (Sestan), Radmanovic, Desnica. HAJDÚK: Pudar, Spanjić (Anđrijašević, Sušnjara), Milju­š, Gudelj, Vulić, Celić, Zl. Vujović, Bakrač, Zo. Vujović, Asanović, Dražić. Igen jó játékot mutatott a két együttes, a Rijeka egy árnyalattal jobb volt, de mégis kénytelen megelégedni a zsákmány felével. A ha­zaiak a 35. percben lőtték góljukat, amikor Desnica fejjel Fegichez továbbította, ez pedig a jobb alsó sarokba talált. Amikor úgy tűnt, hogy a splitiek számára elkerülhetetlen a vereség, a 86. percben Suš­­njara Zlatko Vujovichoz küldte a labdát, ez megtalálta a jó helyzetben levő Vulićot, és a középhátvédnek sikerült egyenlítenie. SU­TJESKA—PARTIZAN 2:1­ (1:1) Nikšić, 6000 néző, vezette: Abdulahu (Novi Pazar). Góllövők: Sabo­­tić a 37. és P­akrač a 73., illetve Varga a 29. percben. SUTJESKA: Bujić, Bakrač, Grbovic, Radovanovié, Kuzeljevié, Tupa- Jlé, Sabotié (Medin), Djurovié. Radonjié (Rakojevié). Nenezié. Popovié. PARTIZÁN: Omcrovié. Radović, Marjanovié. Ješić. Kaliéanin, Rada­­nović. Smajić (Vučičević), Varga, Mance (Djclmaš), Dimitrijevié, Klin­­csarszkL /*• A táblázat: A következő forduló: Vojvodina—Zeljezničar, Dinamo (Z)— Sloboda, Hajdúk—Dinamo (V). Partizán—Rijeka. Buduénost— Sutjeska, Pristina—C. zvezda, Osijek—Vardar, Radniéki—Iskra, Sarajevo—Velež. 1. SARAJEVO 13 8 3 2 17:5 19 2. HAJDÚK 13 7 3 3 28:16 17 3. 2ELEZNIČAR 13 6 5 2 22:16 17 4. PARTIZÁN 13 6 4 3 17:10 16 5. VÁRD AR 13 7 0 6 27:22 14 6. ISKRA 13 5 4 4 13:12 14 7. VELEŽ 13 5 4 4 20:20 14 8. OSIJEK 13 5 3 5 16:15 13 9. BUDUCNOST 13 5 3 5 14:22 13 10. SUOBODA 13 4 5 4 12:21 13 11. RIJEKA 13 4 4 5 16:19 12 12. RADNICKI 13 4 4 5 9:15 12 13. SUTJESKA 13 4 3 6 18:21 11 14. DINAMO (Z) 13 4 3 6 13:16 11 15. C. ZyEZDA 13 4 2 7 22:17 10 16. PRISTINA 13 4 2 7 16:21 10 17. DINAMO (V) 13 3 3 7 15:21 9 18. VOJVODINA 13 2 5 6 12:19 9