Nemzeti Sport, 1933. október (25. évfolyam, 194-216. szám)

1933-10-23 / 210. szám

10 Bajnoki mérkőzések­ ­A tegnapi nap eseményeinek élén természetesen az olasz-magyar mérkőzés állt. De azért akadt né­hány más esemény is. Egy 1. liga­beli, egy II. ligabeli profi bajnoki mérkőzés, négy budapesti amatőr bajnoki, végül egy sereg vidéki, továbbá kisebb barátságos és egyéb mérkőzés körítette a váloga­tott mérkőzéseket.) A Somogy újra kihalászott két pontot Somogy—Szeged 2:1 (0:0) A kaposváriak szerencséje megismétlődött, nagyon rosszul játszott az ellenfél Góllövő: Sófalvy, Kalmár, II., Győrffy u­. Kaposvár, 1200 néző. Bíró: Leiner. Pompás őszi futbalidőben áll fel a két csapat: Somogy: Váli — Velez, Joós — Győrffy I., Boros, Foór — Mészá­ros, Berecz, Győrffy II., Sófalvy, Murát. Szeged: Pálinkás — Sirály, Raf­­fai — Gyurcsó, Somogyi, Bertók — Korányi II., Gerle, Kalmár, Bognár, Havas. A Szeged kezd, de először Murát veszélyeztet. Mind a két csapat szögletrúgást ér el. Észrevétel az első tíz perc után: A Somogy jobb, feltűnően puha. Havas—Bognár—Kalmár-akció­val igyekszik a Szeged, de Váli közbelép. Somogyi, a volt kapos­vári játékos akarja megmutatni, hogy mit tud s egyre-másra adja előre a labdákat A 18. percben Győrffy II. útra küldi a balszár­­­nyat s Murát nagy zavart csinál a szegedi kapu előtt. Majd a túlsó oldalon zavarodik meg a védelem s Kalmárt a góltól nem sok vá­lasztja el. A játék siralmas. Még ka­posvári nívóban is. Bognárt buktatja Joós s ezért szabadrúgás jár. Gerle áll neki, sokan izgulnak, de a labda Váliba fut. A 35. percben Korányi II. adja vissza a kölcsönt, durván löki Joóst. A 41. percben Havas veszélyeztet beadásával. Szünetig nincs más különösebb esemény. (Szünetben mind a két csapa­tot buzdítják. A Somogynál kü­lön hangoztatják azt, hogy a­­já­ték mennyire gyenge.) A Somogyon jobban fog a buz­dítás. A II. félidőben már a 3.­ percben Győrffy II. — aki eddig is elég ügyesen játszott — pompásan teszi ki Sófalvyt. A balösszekötő 16 méterről remekül bombáz a bal felső sarokba. 1:0. A váratlan dugó felhozza a So­­mogyot. A kaposváriak lelkesen támadnak és az 5. percben Berecz lövése alig surran el a léc fölött. A túlsó oldalon Bognár lő mellé, majd még újabb Somogy-támadás nyomán Murát lapos labdája az egész belső hármast készületlenül találja. Most van iram, helyenkint szépen is gördül a játék. Nem úgy, mint szünet előtt. Boros faultol, utána Havas he­vesen vitázik a bíróval, mindenki kiállítást vár, de nem történik semmi. Lassan enyhe fölénybe ke­rül a Szeged és a 18. percben meg is történik az egyenlítés. Korányi II. viszi a labdát, szépen ad be, Váli kiugrik s úgy látszik, ura a veszélytelen jelenetnek. Ekkor ér oda Kalmár II., bátran kirúgja Váli kezéből a bőrt, amely így bevánszo­rog a hálóba. 1:1. Most a szegediek mind többet támadnak, már a kaposváriak el­veszettnek hiszik a mérkőzést. A közönség azonban hirtelen buzdí­tani kezdi a honi csapatot és a So­mogy fel is jön. A 31. percben Mészárosnál a labda­ Győrffy II.­­nek ad, a csatár előtt azonban ott van Raffai és a kapus is. A labda útja teljesen el van zárva , Győrffy II. ügyeskedve oldalról mégis be tudja tolni a bőrt. 2:1. A Somogy most már vérszemet kap, Velez remek szabadrúgást küld, de Pálinkás kiütéssel védi.. A végén újra a szegediek jönnek fel, Gyurcsó egészen a csatársorba jön előre, de már késő. Nyilatkozatok: Andorka Gyula, a Somogy elnö­ke: Nagyon örülök, sokkal jobban ment, mint a múlt héten. Andorka István, főtitkár: A kezdet rossz volt, de aztán lelkese­déssel feljöttünk. Pető dr.: Megérdemeltük, de újra hangoztatom, hogy a csatár­sort erősíteni kell. Szigeti Imre, a Szeged képvise­lője: Lelkesedéssel nyert a Somogy. Balszerencsénk volt. Hesser Tibor: A Somogy bele­ment, Szeged nagyon rossz volt. Leiner, a bíró: Egyenrangú ellenfelek. Alacsony nívón mozgott a játék. Különösen az első félidőben. Szünet után egy-két lel­kes rohammal a Somogy a maga javára tudta dönteni a mérkőzést. Ez a tény már jellemző arra, hogy a Szeged mennyire gyengén ját­szott. A kaposváriak közepesnél is aluli játékkal nyertek. Egyénileg Váli csak a gólnál hi­bázott, de ezzel lerontotta egész tel­jesítményét. Joós újra a váloga­tottság határán mozgó játékot nyújtott, de tetszett Velez is. A fe­dezetsor bágyadtan mozgott. Elől mindjobban kibontakozik és érvé­nyesül a tehetséges Győrffy is. Mellette még Murát tetszett. A jobbszárny és Sófalvy rossz volt. A szegedieknél a védelem nem okolható a vereségért. Sirály igye­kezett legjobban. A fedezetsor szürkén, de hasznosan dolgozott. Jobb volt, mint a Szeged fedezet­sora. A csatársorban ellenben csak Havas veszélyes. A többiek sokat tologattak. Leiner bíró gyakran tévedett. Az ötödik helyre lőtt fel a Millenáris a II. ligában Millenáris—Droguisták 6:1 (2:1) Millenáris. Bíró: Róna L. Milenáris: Marsovszky — Szen­te, Müller — Hossó, Búza, Kiss — Tüköri, Jákó, Solt, Vedres, Czété­­nyi. Droguisták: Pintér­­— Gecsey, Ferenczi — Razga, Baski, Tarr — Terszl, Sőtér, Kisuczky, Kristóf, Béres. Lanyha iramban indul a játék. Vedres fölélövése jelzi a Millená­ris lendületét. Sőtér szabadrúgását Béres mellé vágja. Erőtlen akció­kat látni mindkét részről. A 21. percben Czétényi élesen kapura lő. Pintér kiöklözi, de a befutó Solt fejéről hálóba pattan a labda. 1:0. Ferstl kiszökik, de felvágják. A 11-est a közben jobbszélre álló Tarr beteszi. 1:1. A 35. percben újra a Millenáris vezet. Hossó 30­­ méteres szabadrúgása Ferenczi lá­­i­bán irányt változtatva jut a ka­­puba. 2:1. Egyre több kemény fault esik. Sőtért ki is viszik. Czé­tényi nagy bombát küld kapura, de Pintér remekül véd. Szünet után Sőtér nélkül áll fel a Droguista, de tíz emberrel is lendületesen rohamoz a csapat. Még nyílt a játék. A 15. percben­n azonban Vedres dugója eldönti a mérkőzést. A Droguisták most visszaesnek és Jákó 4:1-re javít. A Millenáris halfsora úr a pályán. Tüköri beadását Solt beteszi. 5:1. Czétényi elfut és­a 6:1. Papp János (Millenáris) Vég­re kifutott a csapatnak. Szívvel , játszottak a fiúk. Müller (Droguisták): Csak Sőtér kiválása után jött fel a Mil­lenáris. Köb. AC—SzAC 4:1 (3:6). Maglódi­­út. Bíró: Égner. — Köb. AC: Gé­­mesi — Füri, Sztorek II — Forczig, Nyújtó, Vajna — Enoeh, Pred­la, Konyor, Almádi, Mészáros. — SzAC: Farkas — Majer, Koterba — Bor­b­él­y, Borsos, Magyar — Steliczky, Kovács, Linczinger, Friesz, Vizkeleti. A két csapat játéka között koránt­sem volt négy gólnyi különbség, mert a SzAC is kivette részét a tá­madásokból. Knock szabadrúgásából éri el első gólját a Köln. AC. Mészá­ros továbbította a labdát a hálóba. A kapus csinnje miatt 11-es, mit Konyor küld rendeltetési helyére. A félidő utolsó gólját Vajna szerzi.­­ Szünet után a SzAC folyton támad, gólt mégis a helybeliek lőnek, az előrehúzódó Sztorek révén. A bíró Enochot kiállította. Jóik: Sztorek II. és Almádi, VL Borsos és Steliczky. MAFC—SzFC 3:1 (1:6). Bertalan­n. Bíró: Gébért. — MAFC: Goda— Pető, László — Hidegkúti, Óvári, Serfőző — Simon, Szabó, Benedek, Vizi, Szűcs II. — SzFC: Tubicsák — Molnár, Rusznyák Il. — Muráth, Izsák, Schütz — Streliczky, Szloboda, Sárközi, Bedó, Huszár. A MAFC job­ban feltalálta magát a sáros talajon. Simon beadását Benedek befejeli az ellenkező sarokba. Majd Vízi ér el két gólt: előbb Simon labdájából, az­után kavarodásból. Huszár közelről szerzi meg a tiszteletgólt. Jól ját­szott Goda, László, Óvári, Simon és Benedek, ill. Tubicsák, Rusznyák III., Schütz és Huszár. Negyedik csoport Kelenvölgy—B. Felsőváros 1:1 (1:6). Budafok. Bíró: Hollósi. Reális ered­mény. Góllövő: Konrád, illetve La­­pis. Újpest B)—Turul TE 5:2 (5:6). — Megyeri­ út Bíró: Füredi. Újpest B): Szift (Szepes) — Troyer, Futó — Horváth, Szekeres, Kolozsvári — Ta­mási (Tóth N­.), Róna N­., Borsányi, Sándor (Sáros), P. Szabó. — Turul TE: Palkovica — Mrovceák, Barna — Szecsey (Zimmermann), Nagy, Pálin­kás — Tauzin H, Tauzia I., Szeke­res, Füzi IV., Eller. Az első félidő­ben nagy kedvvel játszó profitarta­lék könnyedén szerzi góljait. Sándor védhető lapos labdája jelenti a veze­tést, majd a kezdésnél P. Szabó fut el és beadását Borsányi lövi be 2:0 (12. p). P. Szabót gáncsolja Barna, 11-es. A büntetőt Szekeres félrelövi (30. p). P. Szabó elemében van, nem tudják tartani. Elfut és gólt lőhetne, de inkább hátraad, hadd lőjje be Sándor 3:0 (40 p). Tamási is lövéssel próbálkozik, erősen lőtt labdáját Mrovcsák segíti be, 4:0 (40. p). Ko­lozsvári jól ívelt labdájából Borsá­nyi remek fejessel állítja be a félidő eredményét 5:0 (42. p). Cserélnek és a profik most már túl könnyen szanak, különösen a védelemben. A Turul előbb Tauzin II. révén szépít, 5:1 (20. p), majd Tauzin I. javít kö­zelből 5:2-re (28. p). A profiknál Ko­lozsvári, P. Szabó és Troyer, a Tu­rulban Barna játszott jól Eto FC—Phöbus 3:2 (2:1). Berlini­­utca. Bíró: Solymosi. Eto FC: Be­reczki — Kovács, Kriskó — Mayer, Simon I., Seres — Uitz, Berecz, Si­mon II., Urbancsik, Kádái. — Phö­bus: Juhász — Vavró, Slusznik — Szádovszky, Funyik, Komáromi — Csere, Sztrigán, Breuer, Hajós, Tár­nok. — A 2x30 perces mérkőzés, meddő Phöbus-fölénnyel kezvo­nt. — Majd feljön az Eto FC, de .Janion II. lövése hajszállal mellé megy. A 10. percben Sztrigán átmegy a Verlei­men és — 0:1. Két perc múlva Ur­bancsik nagy lövését Juhász kiejti s a szemfüles Berecz belövi (1:1). — Uitz komerét Simon II. behelyezi (2:1). Szünet után a 2. percben Uitz átjátsza magát s belövi a 3. gólt. — A 12. percben Kriskó kézzel fog egy veszélytelen labdát a 16-oson belül s a 11-esből Hajós beállítja a végered­ményt. A végén nagyon szerít a Phöbus, de eredménytelenül. Vác FC—Árvavár 5:1 (1:0). Ber­lini­ utca. Bíró: Szigeti. VÁC FC: Kármán (Árvavár) — Renthaller, Bálán — Weiszberger, Pollák, Einzig — Singer, Breuer N­., Mélisz, Rei­­ner, Kohn. — 15 percig nem tud gólt lőni a VÁC FC az ifjúságiakból álló árvaházi csapatnak, végre Reiner megtöri a jeget. Gól után Renthaller és Bálán Árvavárban bekkel s ki­egyensúlyozottabb a játék. Szünet után az ifjúsági csapat visszaesik s a VÁC FC Breuer II. (2), Mélesz és Reiner góljaival már 5:0-ra vezet, mikor az utolsó percben Árvavár Jellinek góljáva­l szépít. III. ker. FC-Hungária 4:1 (1:0). — Hungária-út. Bíró: Patró. III. ker. FC: Dózsa (Újvári) — Győri, Beret­­vás — Steiner, Lutz, Ágendorfer, — Fenyvesi, Blaskó (Opata), Egri (Janda), Dinnyés, Schwartz. — Hun­gária: Szabó — Mándi, Kocsis (Fa­bók) — Balogh, Kapta, Magyar — Szegő, Gergely, Páli, Dudás, Szabó III. — Az első félidőben nem igen adódik esemény. A kerületiek gólja a 32. percben esett Fenyvesi beadá­sát Blaskó kapásból továbbítja a hálóba. Szünet után a 10. percben Schwartz kornere jól száll a kapu elé, Szabó mellé üt és a szemfüles Janda gólt szerez. A 33. percben Schwartz labdájából Dinnyés szerez gólt. Rögtön utána Gerley 3:1-re szé­pít, majd Dinnyés kiugrasztja Jan­­dát, aki a negyedik gólt lövi. Vasas FC—TSK 4:0 (2:0). Béke-u. Bíró: Haraszti. A Vasasok a követ­kező játékosokat szerepeltették: Kar­ser — Stanczl I., Lassingleitner — Stanczl II. (Pintér), Sipőcz, Pataki (Schwarcz) — Molnár I., Pintér, Mol­nár II., Brunecker, Erdős. — Nagy Vasas-tologatásban Molnár II. lövi az első három dugót, míg Erdős zugó bombával a végeredményt ál­lítja be. — Az­ első osztályban letört TLK együttese nagyon gyatra be­nyomást keltett. III. ker. TVE—CsKAC MOVE 4:2 (2:0). Nagyszombat­ utca. Bíró: Paluck és Orova. Az óbudai amatőrök min­den megerőltetés nélkül nyerték a meccset. A végig lelkes és fegyelme­zett Csillaghegy fair játékukért min­den dicséretet megérdemelnek. Gól­lövő: Moscheim (2), Lennert és Tom­­sics, illetve Bárány és Piánk. Jó: Krajina, Bauer I. és Lencsés III. ker.. Czigler, Soltész és Bucsek CsKAC. HAC-Soroksár 2:2 (1:0). Sorokéi. Bíró: Princz. HAC: Dobos — Vajda, Kovács •— Pécs, Táncos II., Konács — Csömör, Makovszky, Kukonya, Klein I., Táncos L — Soroksár: Pé­csi — Schweier, Schmiedt — Elblin­­ger, Szollár, Holzer — Kelemen, Zi­­monyi, Horváth, Mátéffy, Túri. — Az első félidő 34. percében Csömör kö­zelről eredményes. 1:0. A II. félidő 2. percében Mátéffy húsz méterről egyenlít, 1:1 a 30. percben Zimonyi beadását Kelemen értékesíti, 1:2. — A 43. percben Schmiedt kezel a 16-oson belül, a büntetőt Kukonya —Stpgir­fi Szürketaxi—BLK 13:6 (8:0). Szőnyi­­út. Bíró: Glück B. — Szürke taxi: Retz — Takács J., Berger — Bodor, Illyés, Kupi — Rémay, Neumann, Dán, Odri, Varga. A hat tartalék­kal felálló BLK minimális ellenál­lást fejtett ki a profik ellen, akik tetszés szerint osztották a dugókat. A gólözön a 17. percben indul és azon a teljes támadósor osztozko­dott. Dán (5), Odri (3), Neumann (2), Varga (2), illetve Rémai. BSE—Droguisták SC 9:0 (4:6). — Millenáris. A BSE válogatottjai nél­kül is könnyen győzte le az amatőr Droguistákat. Játszott a sérüléséből felépült Szűcs II., továbbá Kiss is. A gólokon Ardai (3), Nagy (2), Szűcs II. (2) és Kiss (2) osztozkodott. BRSC—Törekvés 1:1 (1:1). Bihari­­út. Bíró: Szőke. A Törekvés így állt fel: Kamanetzky (Szollár) — Né­meth, Regős I. (Farkas) — Szilágyi, Szűcs (Lazur), Dezső — Magó, Ne­mes, Csipak, Szentmártoni, Hárai. — Nívótlan, gyenge mérkőzés. A Tö­rekvés inkább csak mozgott, a BRSC igyekezett. Góllövő: Suga IV. és Há­rai. Elektromos—KASC 8:1 (2:1). La­torca­ utca. Bíró: Szűcs. Iskolajáték­kal győzte le az Elektromos gyenge ellenfelét. Góllövő: Körmendi (ön­gól), Tritz, Csirke, Buzási (4) és Melicharik, illetve Kocsis (öngól). Deák (Elektromos) egy 11-est nem értékesített. Két kapufát rúgott Sas és Buzási. — Elektromos ifi—KASO ifi 2:1 (0:0). Budafok FC-BMTE 1:1 (1:0). Bu­dafok. Bíró: Vozik. — Budafok FC: Buchbauer — Bleicher, Karlbauer — Habermann, Pitrik, Donkó — Gott­­lieb, Krall (Horváth), Tritz, Ölvedi, Nick. — BMTE: Nemesek — Wincz­­heim, Beer — Király, Mayer, Wim­­mer — Poszmik, Borhi, Varga, Kar­dos, Ábel I. Erősiramú mérkőzés. A vezető gólt Králl lőtte, míg az egyenlítő gól úgy esett, hogy Wincz­­heim szabadrúgása Karlbauerrel pattan a hálóba­. Donkót (Budafok) a bíró kiállította. Cs. MOVE—AVASC 4:0 (2:0). — Csepel. Bíró: Babusa. A Cs. MOVE összeállítása a következő volt: Kra­­tochwill — Tóth, Plattner — Berzéti, Jovanovics, Lábl — Uitz, Tihanyi, Stelczer, Fiedler, Pollákovits — A Cs. MOVE-ben négy egyista hiány­zott. A­ csepeliek nem igen erőltették meg magukat, az UVASC szívósan küzdött. Az első gólt Jovanocis fe­jeli az újpestiek hálójába. Majd Pol­lákovits eredményes. Szünet után esső félórán át gólnélküli a játék. A Cs. MOVE azonban rövid hajrát vág ki és Pollákovits két góljával növeli a gólarányt. Az utolsó percben Uitz egy 11-est a kapusnak rúg. VI. ker. FC—RÁC 3:2 (3:1). Rá­kospatak. Bíró: Szabó. A RÁC hét emberét nélkülözte, de a VI. ker. FC sem volt teljes. Góllövő: Czell (3), illetve Földvári és Buxbaum. Katona. RÁC egy 11-est nem értékesített. VSC—Gránit 5:3 (2:2). Wekerle­telep. Bíró: Ehrlich. A Gránit 1. osztályú ellenfelével szemben is szép játékot mutatott. Góllövő: Czumpft (2), Szabó (2), Rajna, ill. Szűk (2) és Kecskés MÁVAG—Spárta 3:0 (2:0). Kőbá-­nyai­ út. A MÁVAG könnyen győzte le a két tartalékkal kiálló Spárta legénységét. A gólokat Pintér (2) és Plávics lőtte. B. Vasutas—NSC 3:1 (1:1). Ameri­­kai-út. Bíró: Nagy. A többet támadó vasutasok megérdemelt győzelmet arattak. Góllövő: Reiter, Schreiber és ■Terzsabek IV., illetve Havas Il­di­cs). Nyilatkozatok: Borsányi centercsatár, P. Szabó javul, a Hungária még barátsá­gos alapon sem tud győzni Barátságos mérkőzések A II. Ilys állási: 1. Soroksár 6 6--------19: 6 12­­—1 2. Eto FC 6 5—1 16: 8 10 (51 3. Vác FC 6 4 — 2 11: 9 8 (4) 4. Váci Kemény 6 3 1 2 14:14 7 (51 5. Millenáris 4 2 2 — 11:4 6 (2) 6. Vasas 5 3 — 2 15: 7 6 (4) 7. SzNFC 5 3—2 14:11 6 (4) 8-9. Budafok 6 2 1 3 7: 9 5 (71 8-9. Csepel 6 1 3 2 7: 9 5 (7) 10 Szürketaxi 6 2 1 8 8:15 5 (7) 11. Budatétény 6 2—4 11:11 4 (81 12. Bak TK 6 114 10:17 3 (9) 13. Droguisták 6 1­­­5 6:17 2 (10) 14. Nagytétény 6 — 1 5 6:18 1 (11) II. osztály Kárpáti-csoport 1.SzFC 7 5 1 1 14:7 11 2. MAFC 4 4-------14:3 8 3. BTC 6 4 — 2 23:8 8 4. BRSC 6 4—2 19:10 8 5. Köb. AC 6 4— 2 15:10 8 6. CsTK 5 3 11 14:9 7 7. KTC 6 2 2 2 14:11 6 8. SzAC 7 14 2 12:11 6 9. KSC 7 3— 4 12:19 6 10. Ganz 6 2 1 3 13:24 5 11. Hungária 6 2 — 4 7:14 4 12. FSE 6 114 6:15 3 13. Féltén 6 1—5 6:10 2 14. UTE 6 1 — 5 5:23 2 IV. osztály Harmadik csoport 1. MFOE 6 5 1 — 26:6 11 2. Köt. FC 5 5 --- 23 :1 10 3. NSC 5 5 --- 24:8 10 4. MÉMOSz 5 5---19:9 10 5. Cukrász 6 3 1 2 13:8 7 6. Fév. Kaszinó 5 3 — 2 23:13 6 7. X. ker. FC 6 3— 3 11:9 6 8. Droguisták 5 2 — 3 7:10 4 9. PATE 6 114 7:13 3 10. VÁC 6 1 — 5 8:24 2 11. Siketek 6 1 — 5 5:44 2 12. VII. Amatőr 5 — 1 4 5:14 1 13. X. k. Rém. 6-------6 4:16 — 14. Főv. „11” törölve Köb. FC-PATE 3:6 (6:6). Halom-u. Bíró: Zug. A Köb. FC csak a II. félidőben jött fel, akkor még egy 11-ast is kihagy. A PATE egy félidős csapat. Az első félidőben többet is támad ellenfelénél. A gólokon Piti (2) és Mészáros osztozott. 1. GSE 5 5-------21:3 10 2. Kelenvölgy 6 3 2 1 18:8 8 3. OMSC 5 4— 121:10 8 4. B. Magyars. 5 2 2 1 11:5 6 5. Sz. Juventus 6 3 — 3 10:17 6 6. B. Felsőv. 5 2 1 2 7:14 5 7. Filatorigát 4 2 — 2 5:10 4 8. M. Textil 5 113 3:12 3 9. OFK 3 1 — 2 0:0 2 10. Lapterj. 5 1 — 4 5:15 2 11. B. Kossuth 1-------1­0:0 — 12. Tabán 4-------4 2:9 — Az I. liga állása: A Somogy az ötödik! 1. Ferencváros 5 5------19: 6 10 (—) 2. Kispest 7 4 2 1 18: 9 10 (41 3. Bocskai 6 4 — 2 14: 7 8 (4) 4. Újpest 6 3 2 1 13: 9 8 (4) 5. Somogy 9 4 — 5 12:25 8 (10) 6. Attila 8 3 1 4 16:16 7 (9) 7. Szeged 8 3 — 5 18:20 6 (10) 8. Phöbus 6 2 2 2 10:11 6 (6) 9. III. ker. FC 4 2 1 1 12: 8 5 (31 10. Budai „11“ 6 114 12:18 3 (9) 11. Nemzeti 6 114 9:21 3 (9) 12. Hungária 5 1­­ 4 8:11 2 (8) m*r"**r, m IPOfi. Hétfő, 1933 októ­ber 23. ...CIPOK GOLF. "" RÓNAI ISTVÁN ezüstkoszorús mesternél IV., Irányi.u. S. Tel.: 87.0-91.