Nemzeti Sport, 1993. november (4. évfolyam, 298-327. szám)

1993-11-06 / 303. szám

IV. 303. • 1993. november 6. Röplabda NB I A Vasas otthonosan játszik a Városmajorban A 6. forduló rangadóján a Városmajorban győzött a Vasas. A Tungsram Szolnokon nyert, de először vesztett játszmát. Miskolcon a Debrecen csak ötjátszmás csatában tudta a két bajnoki pontot begyűjteni, míg a BVSC újabb vereséget szen­vedett, ezúttal a hétközben meggyengült Jászberénytől. Nők BSE-Vasas-tuttoMobili 1:3 (- 14,-10,9-14) Szamosi út , 200 néző. V: Békési, Szalay. BSE: IVANOV, CSERKASZOVA , Balázs, Kőrös, Schlégl, BRECHER. Cs: Voronyina, Fellegvári, Pri­­gyeni. Edző: Csákó Tamás. Vasas: Molnár, DEMETER, DAMBENDZET, Zaporozsec, SZTANKÓ, Matykó. Cs. Szalonna. Edző: Sun De­li. Slágermérkőzést vártak a nézők már csak azért is, mert a BSE-nek komoly törleszteni­­valója volt a play off-ban elszenvedett három vereségért. Kitűnő BSE kezdés után (6:0) kénytelen volt Sun De­li időt kérni. 11:8-ra még a hazaiak vezettek, ám a hajrára a Vasas jobban összekapta magát, s nyerték is az első szettet. Fej-fej melletti küzdelem volt a második játszmában, a BSE- ben Kőrös helyett Voronyina kapta meg az irányító szerep­körét. 10:10-ig jól működött a „BSE-motor", de Dambendzet és Demeter megtalálta a „hézagot" a hazai sáncon. A harmadik játszmában is szívósan küzdött a BSE, s ennek meg is lett az ered­ménye. A negyedik játszmában tetőfokára hágott az izgalom pályán és pályán kívül egy­aránt, a városmajoriaknak lehetőségük volt az egyen­lítésre, de a Vasas 10:14-ről is fordítani tudott. Jászberényi RK-BVSC 3:1 (14,12, -13,15) Jászerény, 200 néző.V: Fo­dor, Csernák. Jászberény: László, TÓS­H, PESTI, Göblyös, Hallgat, Agócs. Cs: Szórát. Edző: Szőke Péter. BVSC: Mátrai, LENGYEL, Kiefer, An­­csin, Szijártó, Lőrincz. Cs. Varga, Czafik. Edző: dr. Kocsis Attiláné. A kedvezőtlen előjelek el­lenére - Sápi egy nappal a ta­lálkozó előtt jelentette be visz­­szavonulását, míg Petriaknak a sportorvosi engedélye nem volt érvényes - hazai győzel­met hozott a két csapat össze­csapása. Két rutinos játékosá­nak hiányát hatalmas lelke­sedéssel és remek küzdőszel­lemmel pótolta a jászberényi csapat. Az első két játszmát 9:12-ről, illetve 8:11-ről fordtot­­ta meg Szőke Péter gárdája. A folytatásban úgy tűnt gyorsan véget ér a találkozó, hiszen a hazaiak a harmadik szettben elhúztak 6:1-re, majd 13:9-re is vezettek már, amikor a BVSC hirtelen feltámadt. A fővárosiak játszmagyő­zelmük után szárnyakat kap­tak és a negyedik szettben pil­lanatok alatt tetemes előnyt szereztek.1:9 után aztán ismét fordult a kocka, s 14:12-nél már mérkőzéslabdája volt a haza­iaknak. Pár pillanattal később viszont a vasutasok jutottak játszmalabdához. 14:15 után azonban már csak hazai pon­tok következtek. Az alacsony színvonalú, 105 perces, nagyon sok hibát hozó találkozón a harmatos teljesítményt nyújtó fővárosiak ellen a jászberényi csikócsapat lelkesedésének és küzdeni tudásának köszönheti a győzelmet. Kaposvári Tungsram SE-Aj­ka SE 3:0 (3,8,7) Kaposvár, 100 néző.V. dr. Ta­kács, ifj. Kiss. Kaposvár: CSEPRE­­GI, Herczeg, Grusz, TUBA, MAGYARNÉ, ZALAVÁRI. Cs. Varga, Lentai. Edző: Simonné Kutas Zita. Ajka: Kovács, Viasz, SIMON, GLONY, Sípos, Burda. Edző: Homola György. Nem volt egy súlycsoport­ban a két együttes, a kaposvári gárda könnyed játékkal 44 perc alatt biztosan nyerte a mér­kőzést. Extrádé SC-Pulzus SC 3:0 (5, 3,4) Váci út, 200 néző. V: Vasák, Karádi. Extrádé SC: Lombosné, CSÁSZÁR, Nyári, Tornyos, Bánhidi, SZIKORA. Edző: Déri Rezső. Pulzus SC: Fabók, Gellér, Pintér, Csiba, Tőkés, Juhász. Cs: Lénárt, Nagy, Endrődi. Edző: Lazányi József. A találkozó előtt az egyik vendégjátékos találóan megje­gyezte: „Most jön a sárga veszedelem" célozva ezzel az Extráde narancssárga szerelé­sére. Nem tévedett. Ezt a ta­lálkozót ugyanis a hazaiak ját­szi könnyedséggel 35 perc alatt intézték el, annak ellenére, hogy a vendégek hallatlanul nagy lelkesedéssel vetették magukat a küzdelembe. A két csapat semmilyen szempontból sem volt egy súlycsoportban. Az Extrádé győzelme megér­demelt. TFSE-Goodmayer SC 3:0 (6, 5,4) Győri út. V: Juhász, Donkó. TFSE: Meretei, DUNSZT, SZVETNYIK, NAGY M, Ma­rék Tóth. Cs: Kállai, Fazekas, Pap. Edző: Farkas Mihály. Goodmayer SC: Körmendi, Kormos, Kovács Gy., Mag, Pintér, Szabó. Cs, Koltai, Varga, Krasznai. Edző: Rap­­csányi István. A vendégek percek alatt 5:0- ra elhúztak, de ez csak olyan kezdeti „lángolásnak" bizo­nyult, utána már csak egy pon­tot szereztek az első szettben. A folytatásban sem tudtak egyenrangú ellenfelek lenni. Rengeteget hibáztak, így a minden tekintetben jobb főiskolás lányok - rendkívül alacsony színvonalú mérkő­zésen - könnyedén és biztosan nyerték a mindössze 43 perces találkozót. MVSC-Bonus-ECO-Debre­­ceni TE-DSI 2:3 (12,14, -13, -6, - 11) Miskolc, 200 néző. V: ifj. Juhász, Grábner. MVSC-Bonus ECO: Benke, SZTYEPANOK, Kovács, Sike, URVANCOVA, BOLDIZSÁR. Cs: Pallós, Schleier. Edző: Novák Gyula. DTE-DSI: KOLOSZOVA, 11­ lósné, Bosnyák, CIMPOCÁNÉ, Kmézics, SZABÓ. Cs: Rácz, Benyóné. Edző: Balázs István. A miskolciak az esélytelenek nyugalmával léptek pályára, felszabadultan játszottak, s ez olyannyira meglepte ellen­felüket, hogy az első és má­sodik játszmát színvonalas játékkal nyerték. Ebben az időszakban a „vendégeken" túlságosan nagy volt a mel­lény, s nagy meglepetés lógott a levegőben, ugyanis a miskol­ci lányok a harmadik szettben 6:0-ra vezettek! Ekkor megtorpantak, talán el sem hitték, hogy karnyújtás­nyira került a siker, míg a ruti­nos debreceniek magukhoz tértek. A vendégek Koloszova és Cimpocané vezérletével gyűjtögették pontjaikat. A dön­tő játszma hallatlan izgalmakat hozott, csak 7:8-nál, a fordulás után, kerekedett felül a tapasz­talt, dobogóra is esélyes haj­dúsági gárda. Szolnoki Vegyiművek- Tungsram SC 1:3 (-10, -2, 11, - 6) Szolnok, 100 néző. V: Huszti, Bíró. Szolnok: Orisena, PÁ­DÁR, Cserpán, WOLF, Haj­­dúné, Kovácsné. Cs: GERGE­­LYFI, Vasicsek, Berta. Edző: Vasicsek János. Tungsram: BÓTA, Borovinskaja, KAST­­NER, Fésűs, Benőfi, Battsay. Cs: Polgár. Edző: Formán József. . A forduló meglepetése szü­letett majdnem Szolnokon, hiszen a Vegyiművek közel 80 perces csatára késztette lénye­gesen esélyesebb ellenfelét. Szegedi DRE-Közgazdasági Egyetem SC 3:0 (7,4,12) Szeged, 100 néző. V: Pelikán, Gulyás. Szegedi DRE: DOBOS, Csókási, Balogh, NYESZKO­­ROMNAJA, Kancz, BALÁ­­ZSIK. Cs: Huff, Kiss K. Edző: Ducsai Géza. Közgazdasági Egyetem: Karsai, Pálosné, Varga, Zelenák, Fehér, Gráf. Cs: Szalai, Ocskó. Edző: Botos Ferenc. A szegediek elvesztett lab­dát nem ismerve 17 perc alatt nyerték az első játszmát. A folytatásban is magas fordu­latszámon pörögtek a hazaiak, míg az utazástól fáradt vendégek sok adogatást, illetve nyitásfogadást rontot­tak. A harmadik játékrészben kemény ellenállást tanúsított a fővárosi együttes, ám csak megnehezíteni tudta ellenfele dolgát, az 53 percig tartó mérkőzésen. Férfiak A-csoport Tungsram-Újpest SC-Szolnoki Vegyiművek 3:0 (13,11,7) Megyeri út, 100 néző.V: Horváth, Oertner. Tungsram: LAPSIN, Jagodics, Lombos, Glazik, Mojszejenko, SÁRIK. Edző: Börcsök Csaba. Szolnok: Tóth, Pádár, Gulyás, PAVLJUK , Szűcs, Surányi. Cs: Illés, Pénzes, Buday. Edző: Illyés Gábor. Az első játszma elején pil­lanatok alatt 4:1-re elhúztak a lámpagyáriak, már úgy tűnt, hogy állva hagyják a szolnoki­akat, de nem így történt. A Tisza-partiak zsinórban csinál­tak hat pontot és fordítottak 7:4-re. Ekkor összekapta magát a Tungsram, és két perc múlva már ismét döntetlent mutatott az eredményjelző. Felváltva vezettek a csapatok, egészen 12:12-ig, majd a hazaiak ha nehezen is, de hozták az első szettet. Az előzőhöz hasonlóan in­dult a második játszma is. 3:0- ra elmentek az újpestiek, de kisvártatva a vegyiműveknél volt az előny. Ekkor időt kért Börcsök edző, ami úgy tűnik hatásos volt. Visszavették a vezetést a piros-kékek s már nem is adták ki kezükből a játszma megnyeréséig. A har­madik játszmára már egyér­telműen kidomborodott a ha­zaiak nagyobb játéktudása. B-csoport Kecskeméti SC-Nyír­egy­házi TE­ 3-0 (3,11,3) V: Zách, Policsányi. Jó: Ki­rály, Jantovics, Sándor, ill. Horváth, Győrfi. Az első és a harmadik játsz­mában a nyíregyháziak soro­zatban nem tudták fogadni a kemény kecskeméti nyitásokat, így az 52 perces mérkőzésen könnyen nyert a kecskeméti csapat. Férfi kosárlabda előkészületi mérkőzés Egy ponto döntött Magyarország-Szlovákia 76-75 (47-44) Sopron, 600 néző. V: Forrai, Bendli. Magyarország: Bodro­gi (-), HALM (20/3), Dávid (12), OROSZ (14), Zsebe (6). Cs: Horváth (2), Karagits (3), Hoffmann (4), Sterbenz (4), BOROS (11/3), Mihály (-), Czigler (-). Szövetségi kapi­tány: Patonay Imre. Szlovákia: Faith (10), KRAMNER (12/6), MICUDA (19/3), Lovik (9), BUNÁK (10). Cs: Bule (7), Bosnak (2), Moravek (-), Winner (2), Jakubovic (-), Stefek (4). Szövetségi kapitány: dr. Miroslav Rehák. Az eredmény alakulása: 5.p.: 7-15, 1l.p.: 23-25, 24.p.: 57-50, 32.p.: 64-59. Kapkodva, sok hibával kezd­tek legjobbjaink, de a félidő közepétől feljavult válogatot­tunk védekezése és rögtön megváltozott a játék képe. Több labdát megszereztek a fiúk, vezettek néhány szelle­mes, gyors akciót. A játékrész utolsó perceiben nem utolsó sorban a cserejátékosok ered­ményességének köszönhetően fordítottak a mieink. A második félidőben időn­ként már jól védekeztek. Támadásban viszont sokat bizonytalankodott a csapat, így kiegyenlített, izgalmas csatá­ban született meg az Imre napi győzelem. Patonay Imre: - Támadó­játékunk a közepes szintet sem érte el, sok volt az alapvető hiba, főleg a szünet után, jól kezdő centereink kiestek a rit­musból, nem mertek vál­lalkozni. A csapat védekezését megfelelőnek tartom. A vízilabda OB I 5. fordu­lójában a következő játékosok jubiláltak: 175: Gyöngyösi András (FTC), Liebmann István (BVSC), 125: Németh I. Zsolt (BVSC), 100: Lihótzky Károly (BVSC), 75: Pintér Zoltán (Elektrosoft-Szolnok). A góllövőlista élmezőnye az 5. forduló után: 18 gólos: Horváth Cs. (Szentesi SC), 14 : Benedek (UTE), Berezvay (OSC), 13: Gorskov (Vasas-Plaket), Péter (BVSC), 12: Martinovics (Vasas-Plaket), Pintér I. (Elektrosoft-Szolnok), Vad (FTC), Varga T. (Elektrosoft- Szolnok), 11: Gyöngyösi (FTC), Kásás (Csanádi Árpád KSI), Nagy T. (Elektrosoft-Szolnok), Takács (OSC), Tóth L. (FTC), Tóth P. (Eger SE), Varga Zs. (BVSC), 10: Bíró A. (FTC), Tóth F. (Vasas-Plaket), 9: Ancsán (Eger SE), Tary (Szentesi SC), 8: Csapó (Szeged SC), Dala (UTE), Fodor (Szeged SC), Gál Gratulálunk! (UTE), Kiss G. (Tungsram SC), Liebhauser (Vasas-Plaket), 7: Bu­rg (BVSC), Konrád (Vasas- Plaket), Molnár T. (Szeged SC), 6: Csányi (Bp. Spartacus), Czibulka (Tungsram SC), Felvégi (Csanádi Árpád KSI), Mód (Szeged SC), Mohi (Elektrosoft -Szolnok), Németh Zs. (BVSC), Nitsovits (UTE), Pardi (FTC), Sugár (Tungsram SC), Szabó G., Tiba (mindkettő BVSC), Tóth K. (Eger SE). ★ OBI Pécsi Tasi-Szentesi Vasutas 9-10 (1-2, 0-2, 4-1, 4-5). Pécs. V: Novotta, Móni. G: Kolalovas 3, Dr. Csaba 2, Éder 2, Fülöp 2, ill. Szebeni 3, Dr. Dömsödi 2, Bertók Zs. 2, Gót 2, Bertók Gy. Hódmezővásárhelyi VSC-Tatabányai SC 15-10 (4-3, 3-3, 3-2, 5-2). Hód­mezővásárhely. V: Kosz­tolánczy, Oravetz. G: Nagy 4, Lengyel 3, Dr. Cseri 3, Hajdú 2, Pánczél 2, Szilasi, ill. Persely 5, Dr. Huszár 2, Dubinák 2, Vojvoda. Szentesi Vasutas-Egri Vízmű 13-15 (4-2, 4-4, 3-4, 2-5). Szentes. V: Petik, Subasitz. G: Szebeni 3, Dr. Dömsödi 3, Fülöp 2, Bertók Zs. 2, Hajdú 2, Zentai, ill. Varga 8, Sustyák 2, Vecseri 2, Szabó, Milák, Domány. Bánki Donát Főiskola -Tipográfia-Szikra 9-6 (1-0, 2-3, 4-3, 2-0). Hajós Alfréd uszoda. V: Erdős, Dr. Tim. G: Dr. Budavári 6, Kovács, Linter, Fülöp, ill. Utassy 4, Bánhegyi 2. Pécsi Tasi-Miskolci VSC 6-10 (2-1, 2-5, 0-3, 2-1). Pécs. V: Bujka, Laposa. G: Kolalovas 3, Dr. Csaba 2, Éder, ill. Béres 4, Ábrahám 3, Lakos 2, Tóth . Ceglédi VSE-Ybl Miklós Főiskola 5-6 (1-1, 1-1, 2-1, 1-3). Cegléd. V: Kosztolánczy, Oravetz. G: Szladik 2, Németh, Baranyai, Kocsis, ill. Molnár 2, Kovács, Tóth Döme, Lukács, Horváth. Támadás fényes nappal Hiába kerestük a Pulzus SC összeállításában Zubo­­vics Esztert, a volt sokszoros ifjúsági válogatott játékost, nem leltük. Nem is lelhet­tük, mert a lelátón foglalt helyet. Az történt, hogy pénteken a déli órákban a kisföldalattira várakozott az Operánál. Rajta kívül még öt-hat suhanc volt ott, s vá­ratlanul molesztálni kezdték őt. A fiatalok egyre agresz­­szívabbak lettek, majd egyi­kőjük a hátsó felére ütött, míg a másik egy hatalmas ütést mért a nyakára, ahol hosszú piros csík jelzi az ütés nyomát. Ezt követően támadói elmenekültek, ő pedig orvoshoz fordult. A gyors diagnózis enyhe fokú agyrázkódást állapított meg, szerencsére törést nem. Ennyi a történet, aminek ta­nulsága nincs, hiszen közle­kedni kell. (Könczöl) Lakatos bemutatkozott Pénteken délután Egerben megkezdődtek a 39. Dobó Ist­ván ökölvívó emlékverseny küzdelmei. A mérkőzéssoroza­tra 18 hazai és 2 külföldi klub küldte el képviselőit, összesen 65-en indultak. A szervezők első ízben hívtak meg junior korú öklözőket, így két korcso­portban zajlanak a párharcok. A felnőtt élgárdából ott volt többek között Kovács István, Lakatos Pál, Szabó Lóránt, Béres Zoltán és Farkas György. Ahol négy, vagy annál keve­sebb versenyző nevezett egy súlycsoportban, ott körmérkő­zés alapján döntenek a helyezé­sek sorsáról. Érdekesebb eredmények: 51 kg: Lakatos (Vasas) - Farkas (Tájfun) pontozásos győzelem. 67 kg: Kozák L. (Vasas) -Kovács A. (Oroszlányi Bányász) p. gy. 81 kg: Kozák I. (Vasas) - Béres (Vasas) p. gy. Németh (Paks) - Maglódi (UTE) döntő fölény. NEMZEEI I­SPUHI ( Kézilabda NB I Dunaújvárosban hatvan perc alatt 59 gól A női kézilabda NB I-ben pénteken három találkozót jászottak. Dunaújvárosban egy óra alatt 59 gól esett. A válogatottak Gál, Kocsis, Má­tyás ontották a gólokat. A Kő­ér utcában a csapatok meg­osztoztak a pontokon, így Viglásiék ismét fontos pontot vesztettek otthon. A békés­csabaiak Hochrajter vezér­letével idegenben győztek. Nők Spartacus GSC-Győri Keksz ETO KC­ 19-19 (13-12) Kőér­i, 100 néző. V: Brecska, Halmai. Spartacus : Megyes - László, Bíró 4 (2), Mankova 2, Halmai, Viglási 4, DEJTARI 9 (1). Cs: KERNER (kapus), Futó, Kalanda. Edző: Horváth Ervin. Győr: Hoffmann -Hlavata, Nagy A. 4, Pigniczki 1, Fábián 2, MÁTÉFI 6 (2), Szántó 3. Cs: Zseli (kapus), Lakatosné, Laczó 1, Nagy K. 2. Edző: Horváth Lajos. Kiállítások: 4,ill. 10. p. Hétméteresek: 5/3, ill. 3/2. Mátéfi vezérletével a ven­dégek ragadták magukhoz a kezdeményezést, és az első negyedórában a játékot is ők irányították (5-9). Fokozatosan feljavultak a szövetkezetiek, melyben nagy szerepe volt a kapuscserének, valamint a nyi­tott, bátor védekezésüknek. Az addig góllövésben is élen járó Mátéfi külön őrzőt kapott László személyében .A 27. percben egyenlítettek, majd a félidő lefújása előtt a vezetést is megszerezték Dejtáriék. A for­dulás után is a piros-fehérek kezdtek jobban, növelték elő­nyüket három góllal, de Nagy Krisztina egyenlített . Egyre több hiba csúszott mindkét oldalon a játékba. Helyzetek maradtak ki, s Mankova több eladott labdája a győrieket hozta fel. Az utolsó hét perc­ben a Szparisok már nem tudtak gólt lőni, míg az ismét válogatottba meghívást kapott Szántó a Rába-partiaknak megszerezte az egyik pontot. PMSC-Békéscsabai NKC 22-24 (9-12). Pécs, 600 néző. V: Koutny, Sziklai..PMSC: MODRICS - Mészáros 3, SUGA 13 (5), Bényei, Balázs 3, Csendes 2, Szabó 1. Cs: Braxatorisz (kapus), Donkó. Edző: Jéki Zoltán. Békéscsaba: Kovácsné - Mezőségi 1, GHERENDI 7, HOCHRAJTER 7 (4), BOHUS 6, Bolla 2, Kovács 1. Cs: Benyovszky (kapus)­. Edző: Tobak Lászlóné. Kiállítások: 2, ill. 2 perc. Hétméteresek: 6/5, ill. 5/4. Az első negyedórában maga­biztosan játszott a Pécs, de büntetőt hibáztak és ettől kezdve egyszeriben megválto­zott a játék képe. A győzelmet jobban kívánó vendégek ti­zenkét percen át nem hagytak gólt lőni a hazaiaknak, miköz­ben ők hétszer is bevették a jól védő Modrics hálóját. Szünet után erősítettek a hazaiak és nyomába eredtek a vendégek­nek, s az 52. percben egyen­lítettek. Sőt, két perc múlva ismét átvették a vezetést. Az utolsó öt percben azonban nem bírtak idegekkel és az ember­­hátrányban lévő csabaiak visz­­szavágtak a tavasszal elszen­vedett súlyos vereségükért. Dunaferr SE-Szigma Szek­­szárd SC 38-21 (21-10) Dunaújváros, 900 néző. V: Kliment, Papp Gy. Dunaferr: Meksz 1 - Pálffy 1, GÁT 6, KOCSIS 12, SITI 5, MÁTYÁS 10 (4), Erdősi 1. Cs: Baranyi (kapus), Melentyeva, Gabnai, Szarka 1, Pásztor 1. Edző: Pergel István. Szekszárdi Malik - Bálintné, TÓTH E. 5 (1), Sklak­ 3, Mácsai 3, TOMANICZ 8 (4), Bajnok 2. Cs: Tanos, Frick (kapusok), Csáki, Dukai. Edző: Csonti Rudolf. Kiállítások: 8, ill. 4 perc. Hétméteresek: 4/4, ill. 6/5. Az első nyolc percben volt szoros az eredmény (6-5). A folytatásban Kocsisék ellenál­­hatatlannak bizonyultak. Gyors leindításokból Mátyás, Siti és Gál pedig átlövésekből szórták a gólokat. Férfiak Csaba Előre KC-PMSC 25-25 (13-12). Békéscsaba, 500 néző.V: Se­bők, Taizs. Békéscsaba: Mu­­rcsán - Arató, Mohácsi 7 (5), Fekete 1, Pribék 3, Moldován 6 (5), BALOGH 6 (1). Cs: TYE­­TYÁK (kapus),Döge 1, Ocsai 1. Edző: Szabó Károly. Pécs: Tóth - Petrovics 2, HORVÁTH 9 (1), Volent, Becskei 2, HANG 8, Németh.Cs: Szente (kapus), Gelle 1, Várnai 2 (2), Décsi 1. Edző: Koleszár György. Kiállítások: 6, ill. 12 perc. Hétméteresek: 12/11, ill. 4/3. Sokáig úgy tűnt a Békés­csaba ott folytatja, ahol kedden a Nyíregyháza ellen abbahagy­ta: rendre a pécsi lövők voltak a főszereplők, s a vendégek hol egy, hol két góllal is vezettek. Egészen az első játékrész lefú­jásáig, ugyanis ekkor Pocsai fordított. A második játék­részben viszont a Békéscsaba húzott el 2-3 góllal, amit az 55. percig tartott. Gelb egyenlített, Hang fordított, s innen kezdve bármelyik csapat nyerhetett volna. Két perccel a vége előtt 24-25-nél a Békéscsaba kettős emberelőnybe került, majd 13 másodperccel a lefújás előtt Balogh büntetőből egyenlített..