Nemzeti Sport, 2006. január (104. évfolyam, 1-30. szám)

2006-01-14 / 13. szám

Hagi kegyetlen edzéseket ígér Simeknek! • Tíznapos hawaii luxusutazás • Kétszemélyes brazil focihétvége • Kétmillió forint bankkártyán LABDARÚGÁS BIrCI TI'H­­’I 2006. január 14., szombat LABDARÚGÁS Horváth Ferenc újra Fehérváron rúg gólt Anyagi gondjai vannak a diósgyőri futballcsapatnak, az egyik remek játékos, Horváth Ferenc Székesfe­hérvárott folytatja (2. oldal) KÉZILABDA Vereség az olimpiai címvédőtől Három góllal (30-33) kapott ki Porecben a Horvát- Szlovén-kupa első forduló­jában a magyar férfi kézi­labda-válogatott. A szintén a svájci Európa-bajnokság­­ra készülő athéni aranyér­mes horvátok ellen a szü­netben még Skaliczki Lász­ló csapata vezetett, ám utána fordítottak a hazaiak (14. oldal) Nagy Lászlónak nem volt könnyű dolga - képünkön Ljubo Vukiccsal küzd végül három gólt dobott m­/15 MAJDNEM CSODA TÖRTÉNT, ÁM ÍGY IS JÁR A BRAVÓ AZ ALBA VOLÁNNAK Bullponto norvég bíró Ha a hazaiak a végén betalálnak, akkor szenzációról írhatnánk, hiszen az Alba Volán döntetlent ért volna el a klasszisokkal jobb svájci csapat ellen a Kontinentális Kupa négyes döntőjének első meccsén. A fehérváriak 2-1-re vezettek, ám a vezetőbírónak is köszönhetően a harmadik harmadban többször kettős előnyben játszottak a vendégek (9. oldal) ZURICH SC LIONS ! j­* |L! XI a jégen, csak a norvég vezetőbírót, ip* Tor Olav Johnsent nem zárta szívébe a fehérvári közönség FOTÓ: DANIS BARNA ­ A Nemzeti Sport csökkenti az árát! Hétfőtől szombatig: 18-19. oldal 1 78662 517068 0 6 0 1 3