Nemzeti Sport, 2010. május (108. évfolyam, 118-146. szám)

2010-05-27 / 142. szám

1­00%-os MOST! b­et-at-home LABDARÚGÁS Erwin Koeman a fiatalokat is bedobja szombaton a németek ellen ► 4-5. oldal VB bonusz UNIQA Az új generáció biztosítója. www.nemzetisport.hu vízilabda Duplán örült a Vasas A végletekig kiélezett bajnoki döntő utolsó, ötödik összecsa­pásán a címvédő angyalföldiek az Eger otthonában nyertek 10-9-re, s ezzel a kupagyő­zelem után a bajnoki címet is besöpörték - ehhez hasonlóra legutóbb tizenhat esztendővel ezelőtt volt példa, akkor az újpestieknek sikerült a bravúr ► 12-13. oldal 6 ORingier 9 778662 517044 Hiába a kemény egri védekezés, Kovács Róbert (7) megszerzi a Vasas tizedik gólját Az UNIQA Biztosító gratulál a Vasas SC vízilabda csapat bajnoki győzelméhez! 2010. május 27., csütörtök, 108. évfolyam, 142. szám 135 Ft LABDARÚGÁS A Debrecent egyetlen hazai sorozatban sem tudták megállítani Ritka bravúrt hajtott végre a Herczeg András irányította Debreceni VSC labdarúgócsapata: azután, hogy előbb a Ligakupát, majd a bajnokságot is megnyerte, a Magyar Kupa fináléjában a Zalaegerszeget legyőzve (3-2) elvitathatatlanná tette, hogy ebben az idényben nem volt nála jobb a magyar mezőnyben .-2-3. oldal MAGYAR KUPA MÁJUS 26. LABDARÚGÓ VB 2010 Hányatott sorsú elődtjét követi a 18 karátos kupa A dél-afri­kai torna előtt 130 ezer kilométert utazó ser­leget -a korábbi rossz ta­pasztalatok miatt - a FIFA már nem adja ki a kezéből, ezért a mindenkori győztes csak a másolatot viheti haza ► 9. oldal SOUTH AFRICA 2010 Négy évvel ezelőtt az olaszok, így Fran­cesco Totti is megcsókolhatta a kupát A NŐI KÉZILABDA-VÁLOGATOTT 31-23-RA NYERT A CSEHEK ELLENI EB-SELEJTEZŐN, 10. OLDAL