Nemzeti Sport, 2010. október (108. évfolyam, 268-297. szám)

2010-10-20 / 287. szám

JÉGKORONG A kapitány szerint csak egymás idejét rabolták az edzővel Tokaji Viktor elismeri a játéko­­sok felelősségét Ulf Weinstock elküldésében, ugyanakkor szerinte időszerű volt a váltás ► 12. oldal . Orlingier 778662 517037 LABDARÚGÁS LABDARÚGÁS Wayne Rooneyt álomgázsival Győrben még mindig hisznek csábítja a Man. City ► 7. oldal a dobogós helyezésben ► 8. oldal a 2010. október 20., szerda, 108. évfolyam, 287. szám • 135 Ft LABDARÚGÁS Fenséges negyedóra Az első számú európai kupa két legeredményesebb csapatának csatáját a Real Madrid nyerte meg, amely negyedóra alatt padlóra küldte a Milant. A százszáza­lékos teljesítménnyel, kapott gól nélkül száguldó spanyol együttes gyakorlatilag to­vábbjutott a G-csoportból, az olaszoknak viszont meg kell küzdeniük az Ajaxszal ► 4-5. oldal Cristiano Ronaldo (középen) az első gólját szerezte a 2010—2011-es BL-kiírásban www Nemzetisport.hu LABDARÚGÁS A Lokinak kedvezhet, hogy a hollandokat nagy felhajtás kíséri A sztárok őre, Varga József ígéri, testőrként követik majd az olyan sztárokat, mint Dzsudzsák Balázs A holland bajnokság leggólerősebb csapata lesz a Debrecen ellenfele csütörtökön az Európa-liga harmadik for­dulójában. Varga József, a Loki szűrője szerint csapatát nem befolyásolhatja a meccs előtti hangulat, és csak akkor van esélyük a jó eredményre, ha nem engedik felgyorsulni az eindhoveniek legjobbjait ►2-3. oldal akkor van esélyük a jó eredményre, ha nem engedik felgyorsulni az eindhoveniek legjobbjait ►2-3. oldal NL-MONTAZS/FOTÓK: IMAGO, SZABÓ MIKLÓS FORMULA-1 Az olimpia helyett a cirkuszba kellene fektetni Angliában A mindenható Bernie Eccle­stone állítja, hosszú távon az F1 sokkal értelmesebb befek­tetés, mint a sportok ünnepe ► 13. oldal CALVIN WATSON A PÉNZÉT KÖVETELI A ZALAEGERSZEGI KOSÁRCSAPATTÓL, 10. OLDAL