Nemzeti Sport, 2011. május (109. évfolyam, 118-147. szám)

2011-05-23 / 139. szám

11 LABDARÚGÁS A zöld-fehérek hat év után újra európai kupameccset játszhatnak Mámoros Fradi s ‘­­ ‘ ’ 4 ’ V»'■ ifit­ Nem sokáig volt kérdéses, melyik csapat szerzi meg a magyar bajnokság bronzérmét: a Ferencváros az első fél­idő végén előnybe került a Pápa ellen, a fordulás után pedig fölényessé tette sikerét, és hat év után újra kijutott a nemzetközi porondra. A zöld-fehérek mögött a Zalaegerszeg lett a negyedik, a Debrecen az ötödik .A 2­7. oldal Lombard FŐVAROS DVSC-HALADÁS ÚJPEST-VIDEOTON SIÓFOK-HONVÉD SZOLNOK-ZTE 1-2 1-0 FOTÓ: SZABÓ MIKLÓS LABDARÚGÁS A spanyoloknál megúszták a magyar légiósok ► 9. oktal FORMULA-1 Wittel Sebastian Vettel már négy győzelemnél jár ► 18-19. oldal v. KÉZILABDA A­ranyos szenvedés A vártnál ugyan nehezeb­ben, de a Veszprém a bajno­ki döntő harmadik mérkőzé­sét is megnyerte a Szeged ellen, és 19. alkalommal ült fel a férfitrónra. A címvédő 13 perccel a lefújás előtt még négygólos hátrányban volt, utána azonban magához tért, és 22-20-as győzel­mével biztossá tette: újra­­, százszázalékos idényt zár. ► 14. oldal : Pérez Carlos (10) három góllal járult hozzá a söpréssel bajnok Veszprém újabb győzelméhez ■i ATLÉTIKA A sprinterkirály Újra célba veszi a világrekordokat A sérüléseiből felépülő Usain Bolt a héten Rómában kezdi meg a szezont, amelyben fő célja a tegui vb megnyerése ► 24. oldal O ORingier 1113 9 2011. május 23., hétfő, 109. évfolyam, 139. szám , 145 Ft C’ÁRSASÁGI AUTÓ A királykategória előterében nyert Kiss Pál Tamás A sorozatban újonc magyar pilóta az évad negyedik futamán a pole pozícióból indulva simán győzött Barcelonában ► 17. oldal