Nemzeti Sport, 2011. szeptember (109. évfolyam, 238-267. szám)

2011-09-12 / 249. szám

Az elégedett Détári Lajos (balra) és a letört Prukner László, no meg a remek napot kifogó, gólt is A szerző ferencvárosi­­ Tóth Bence .­ LABDARÚGÁS Détári Lajos nyerte meg a debütáló edzők csatáját és a Zalaegerszegnél is nagyobb volt a tét. Két nyeretlen együttes találkozott az üllői úton, ráadásul a Ferencvárosnál­ új edző irányításával készültek a játékosok, így érezhetően a szokottnál is A feltűnően sok sárga lapot begyűjtő vendégek az 56. percben megfogyatkoztak, ettől kezdve a Fradi átvette az irányítást, és összességében megérdemelten szerezte meg első győzelmét az NB I-ben ►2-3. oldal FOTÓK: FUSZEK GÁBOR, SZABÓ MIKLÓS FERENCVÁROS ZALJAEGERSZEG ” ■ ■ ■ Mp LABDARÚGÁS Szerencsét hozott a VéSZkapUS ► 4-5. oldal KÉZILABDA­­ A Győr padlóra küldte a KEK-győztest ► 10. oldal 2011. szeptember 8., hétfő, 109. évfolyam, 249. szám • 145 Ft ba WB* www •I A ^3 JÉGKORONG ÖTTUSA Ez még kevés Az EBEL-idényt győzelemmel kezdő magyar bajnok a második fordulóban hazai pályán szerette volna megduplázni pontjai számát, ám ami jól ment pénteken Jesenicében - nevezetesen a góllö­vés -, akadozott vasárnap Székesfehérváron. Kovács Csaba az első harmadban még megszerez­te a vezetést, ám ez kevés volt a gólszegény találkozó megnyeréséhez ►11. oldal____________ Marosi Ádám vb-bronza olimpiai kvótát ért A csapat is remekelt, a Ma­rosi, Kasza, Demeter trió az oroszok mögött ezüstérmet szerzett Moszkvában ► 16. oldal O O Ringier­­­ t ­ FORMULA-1 Sebastian Vettel Monzában is oktatta a mezőnyt Az idén nyolcadik győzelmét arató német pilóta már a következő, szingapúri futamon világbajnok lehet ► 14-15. oldal * 4