Nemzeti Sport, 2013. április (111. évfolyam, 89-117. szám)

2013-04-22 / 109. szám

A második félidő közepén - többek között a kapuban remeklő Fazekas Nándornak köszönhetően - még hat góllal vezetett a Kiel otthonában a Veszprém, ám a kitűnően hajrázó, s a sportk jóindulatát is élvező BL-címvédő (a kiállítási arány 7:1 volt a magyar bajnok kárára) fokozatosan ledolgozta a hátrányát, és néhány másodperccel a vége előtt átvette a vezetést, ami egyben győzelmet eredményezett. A negyeddöntő szombati hazai visszavágója tehát biztatónak mondható egygólos veszprémi hátrányról indul ►!!. oldal bw/n KÉZILABDA Majdnem csoda, ||| így is bravúr: csak­­ egygólos a hátrány a BL-negyeddöntőben piror KffiL-VESZPRÉM lennh 2ll JÉGKORONG Köszönjük, kapitány! A japánok elleni szombat esti mérkőzésen játszott utoljára címeres mezben, a 21. világbajnoksága után átadja helyét a fiataloknak. A csapatkapitány, Szélig Viktor hiányozni fog a hokiválogatottból ►12­ 13. oldal 0 O Ringier 778662 517013 13 109 . LABDARÚGÁS Az ötödik a súlyos sérülést szenvedő Gosztonyi András helyére állt be, majd­­ küldetését­ is kiegyenlített a Ferencváros ellen. A vasárnap szenegáli Simám Seydi volt ► 3.o­­ FOTÓ: MIRKÓ ISTVÁN