Nemzeti Sport, 2020. december (118. évfolyam, 319-333. szám)

2020-12-03 / 321. szám

2020. december 3., csütörtök, 118. évfolyam, 321. szám ,250 Ft wmmr.nemzetisport.hu a vége Hazai BL-meccsén a szünet után remeklő Veszprém könnyedén elintézte a hajrára kipukkadó német csapatot 9. oldal­on kezdődik a dániai kontinenstorna, a mieink azonban csak a horvátok elleni péntek esti mérkőzésen mutatkoznak be A Messi és néhány további sztárja nélkül felálló Barcelona semmit sem bízott a véletlenre, a lényegi kérdésre már az első félidőben megadta­­ a választ, a végeredmény pedig a játékoskeretek értéke közötti különbséget tükrözi - a remény azonban megmaradt, a Fradi kedden Kijevben az Eu­rópa-liga egyenes kieséses szakaszába FORMULA-1 10-11. oldal jutásért játszik küzdő törökök otthonában a Lipcse, így az utolsó forduló előtt a PSG és a Manchester United mellett a német együttesnek is megvan az esélye a nyolcaddöntőre a rioi.Eb-n FERENCVÁROS Ki .in, BARCELONA 3-5. oldal JUVENTUS DINAMO KU EV BASAKSEHIR RBLEIPZIG