Nemzeti Sport, 2021. szeptember (119. évfolyam, 252-266. szám)

2021-09-19 / 255. szám

LApn*RUGAS MAGYAR KUPA, A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT r*Az Élvonal hibapont nélkül hozta le a 3. kupafordulót 021. szeptember 19., vasárnap, 119. évfolyam, 255. szám #290 Ft www.nemze­ti.hu 4-5. oldal HOL MAGYAR­­ KUPA LABDARÚGÁSFERENCVÁROS MARIN­A VABJE tavaly óta 91 milliárd forinttal nőttS összértéke­ m­V­I 2-3. oldal Az Üllői útra német világbajnoki bronzérmes érkezett, ugyanakkor kevesen mentek külföldre, és az OTP Bank Ligában több lett a hazai labdarúgó - a játékosok 41,6 százaléka viszont légiós ® mediaworks Content first 77866251 75 21255 LABDARÚGÁS FOTÓ: FRADI, 9. oldal Szoboszlai gólpassza Miért lipcsei győzelmet 15. oldal DUlllUtoLlüM BAJNOKOK LIGÁJA, NŐK KÉZILABDA .SHi LJUBLJANA '«faPEST.ixy PODRAVKA Két világbajnoki cím A NYITÁNYON Gazsó Alida Dóra és a Kozák Danuta, Csípős Tamara duó is nyert, és további öt dobogós helyet szereztünk