Nemzeti Sport, 2022. szeptember (120. évfolyam, 252-266. szám)

2022-09-21 / 257. szám

Balassagyarmat: a kupameccs után visszalépett az NB III-tól ® mediaworks Content fir 2022. szeptember 21., szerda, 120. évfolyam, 257. szám »285 Ft WWW.l­emzetisport.hu fl kanadai-olasz edző szerint a magyar válogatott a jövőben is megőrizheti helyét az elitben, kérdés persze, hogy a jelenlegi keretből hány játékos fejezi be pályafutását Glasgow, 20.45 Tv: Spi1er2 UKRAJNA A júniusi va­ pótselejtezőt az ukránok nyerték meg, ám Katarról végül lemaradtak, most az l­-ben a csoportelsőség a tét FOTÓ: GETTY IMAGES Lipcse, péntek, 20.45 Tv: M4 Sport Élűben: nso.hu UEFA NATIONS LEAGUE A sérülés miatt hiányzó Nagy Zsolt a németek és az angolok ellen is gólt szerzett, a posztján bevethető Styles és Kerker sok játékpercet kap a klubjában Két magyar a 16 között a budapesti tornán A nyolc főtáblásunkból csak BONDÁR ANNA és Szabanin Natália jutott tovább LABDARÚGÁSFERENCVÁROS AMER GOJAK: Megújulásra volt szükségéül, erre a legjobb hely a Fradi 8. oldal A bosnyák válogatott szerint a soron kupaellenfél, a Crvena zvezda sokkal jobb csapatannál, mint amit eddig mutatott az El-ben