Ibrány - Ibrányi Hírlap, 2020 (28. évfolyam, 1-8. szám)

2020-08-01 / 5. szám

HÁROMSZOR FORDULT A GÓLYA Városunkban, Feketéné Hegedűs Anita és Fekete Tibor életébe egyszerre három kislány érkezett 2020. június 9-én. A csöppségek otthonukban, jó egészségben osztoznak szüleik szeretetén és gondoskodásán. 8. oldal A GÉNIUSZ PALÁNTA DÍJ NYERTESE A Géniusz Palánta díjjal az iskola elismeri azon diákok érdemeit, akik tehetségükkel, kiemelkedő eredményeikkel hírnevet, elisme­rést szereznek az iskolának. Az idei tanévben a díjat Csernyeczki Nóra kapta. 9. oldal IBRÁNYI HÍRLAP XXVIII. évfolyam 5. szám 2020. augusztus Ara: 200 Ft MEGJELENIK HAVONTA NEMZETKÖZI KERÉKPÁRVERSENY IBRÁNYBAN Városunk adott otthont a 14 ország több mint 80 versenyzőjét felvonultató Visegrad 4 Juniors Nations' Cup 73,2 kilométeres félszakaszának augusztus 27-én délután. A sok érdeklődőt vonzó versenyt az összetett verseny éllovasa, Tobias Lund Andresen nyerte. Ibrányban a rajtot, illetve a befutót izgulhatta végig a közönség, ahol a második a német Benjamin Boos, míg a harmadik az osztrák Stefan Kovar lett. Legjobb magyarként Mészáros Bence a tizennegyedik helyen ért célba. Bábelőadás várta ugyanezen a napon a kisebbeket az Ibrányi László Művelődési Központ, Könyvtár és Sportcentrum udvarában, ahol Vásártér címmel bábtáncoltatás, vásári bábjáték és bábforgatás várta az apróságokat.