Nemzeti Sport, 2007. június (105. évfolyam, 147-176. szám)

2007-06-30 / 176. szám

FORMULA-1 Ferrari-fölény a Francia Nagydíj szabadedzésén -»..un LABDARÚGÁS Király Gábor egyesületet alapított Szombathelyen ► 20. oldal GYORSASÁGI MOTOR Talmácsi Gábor a hatodik helyről indul Hollandiában Bár a magyar pilóta a második lett a tegnapi időmérőn, az eső­ben elért gyengébb eredmények miatt a második sorból rajtol­ó 15. oldal KAJAK-KENU Minden döntőben lesz magyar hajó a spanyol Eb-n A pontevedrai kontinensviadal mai 1000 és holnapi 500 méte­res fináléiba is bejutottak a ma­gyar versenyzők(képünkön Vajda Attila) 11. oldal ► TENISZ Roger Federer könnyen verte meg Marat Szafint A svájci világelső három játsz­mában (6:1,6:4,7:6) nyert az orosz sportoló ellen - a nők­nél meglepetésre kiesett a sváj­ci Martina Hingis ► 12. oldal 778662 Előfizetői akció: 3 30/K­edvezmény! 2007. június 30., szombat, 105. évfolyam, 176. szám #104 Ft LABDARÚGÁS Nehéz riválist kapott a Loki a BL-selejtező sorsolásán Belehúztak A bajnok DVSC az északír Linfield és a svéd Elfsborg mérkőzésének győztesével küzd majd a Bajnokok Ligája 2. selejtezőkörében, az UEFA-kupában az MTK-nak örmény, a Honvédnak moldovai ellenfél jutott IP­Pl PCDflDr JLm XjJUNl