Nemzeti Sport, 2011. szeptember (109. évfolyam, 238-267. szám)

2011-09-11 / 248. szám

Kovács Sarolta és a női csapat vb-ezüstérmes A tavaly junior-vb-t nyerő klasszis a kombinált szám előtt még vezetett, végül 32 ponttal kikapott az ukrán Terescsuktól ► 17. oldal O O Ringier­ ­­i v"r18667"5 17075" tillinnink öttusa LABDARÚGÁS Az NB 18. fordulójának talán legérdekesebb mérkőzését a Zalaegerszeg ferencvárosi vendégszereplése ígéri, ugyan­is a vendégeknél a zöld-fehé­rektől nemrégiben menesztett Prukner László ma délután mutatkozik be a kispadon. A szakember úgy véli, csapatára nagy nyomás nehezedik majd, de ha játékosai ezt elbírják, legyőzhetik a Fradit ► 2. oldal­ ál. zum­m­l­u ______________________________iw Tomiszlav Szivics felajánlotta Hiába fogadkozott a McLaren, lemondását ► 4. oldal újra Vettelé a pole ► oldal M LABDARÚGÁS FORMULA-1 w­ww.nemzetisport.hu LABDARÚGÁS Az­­ A nyolcadik fordulóig kellett várni az újpestieknek arra, hogy győztesen hagyják el a pályát. Az eddig remeklő újonc Pécs ellen a lila-fehérektől ezúttal elég volt a remek kezdés és a kiváló hajrá - az első tizennyolc és az utolsó hét percben szereztek két-két gólt a hazaiak­­ ahhoz, hogy begyújtsák a három pontot, és hogy gólokkal is kiszolgálják egyre türelmetlenebb szurkolóikat .3­ 7. oldal A negyedik gólt szerző Rajczi Péter , a másodikat jegyző Boján Mihajlovic nyakában, de az örömből Balogh I. Balázs sem akar kimaradni VIDEOTON-HALADÁS 1-0­­ A­­ v .■­. Lombard A VÍZILABDA A pólólegenda aggódik és keményen bírál A háromszoros olimpiai bajnok Gyarmati Dezső szerint a gyenge utánpótlás miatt a ma­gyar vízilabda eltűnőben van ► 20. oldal