Nemzeti Sport, 2017. február (115. évfolyam, 31-58. szám)

2017-02-26 / 56. szám

2017. február 26., vasárnap, 115. évfolyam, 56. szám ,260 Ft www.nemzetisport.hu LABDARÚGÁS OTP BANK LIGA, 21. FORDULÓ :párospartnerével döntőzik a HONVÉD DEBRECEN Nem született gól az Üllői úti rang s ennek az eredménynek leginkáb Kispesten örülnek, hiszen így a Honvéd vezeti a bajnoki tabellát Babos Tímea és Lucie Safárová jutott az egyes fináléjába, a páros elődöntőjétől viszont visszaléptek a Hertha Dárdai Pál csapata 2-0-ra legyőzte a Frankfurtot, és feljött az 5. helyre 9. oldal DIÓSGYŐR FERENCVÁROS LABDARÚGÁS DECATHLON MA +4 OLDAL Utánpótlásgálák: átadták Az év műhelye- és a Héraklész-díjakat 2016 legjobb korosztályos sportolóinak Kézilabda: Zsiga Gyula, a szövetség új szakmai igazgatója az eredménykényszer káros hatásairól . TENISZ WTA-TORNA, BUDAPUST Gyerekeknek ír könyveket A kilencszeres Grand Slam-győztes Szeles Mónikát még manapság is testőrök kísérik . mediaworks, Content first Az ob I középszakaszában az egriek a fővárosban nyertek 9-6-ra 9­­778662 517075 m 34 FOTÓ: SZABÓ MIKLÓS KONCZ GYÖRGY HALADÁS MI# VASAS r.KS­ PAKS ÚJPEST GYIRMÓT MEZŐKÖVESD hőseire Ozportein&vQ­­ SiVUTS KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA A női BL középdöntőjében a Fradi legyőzte a Metzet, s ezzel megerősítette második helyét J csoportjában FÉRFIAK FTC T­­víz METZ OLIMPIA 2024 INTERJÚ FÜRJES BALÁZZSAL 20. oldal tőrdöfés A visszavonásra váró pályázat vezetője szerint az álomrombolók ők elérték kicsinyes céljukat