Nemzeti Sport, 2018. november (116. évfolyam, 311-325. szám)

2018-11-19 / 314. szám

2018. november 19., hétfő, 116. évfolyam, 314. szám *220 Ft WWW.nemzetisport.hu másodperc hiányzott Ha ennyivel hosszabb a meccs, nyer a Szeged, így viszont a dán Skjern elleni győzelem helyett meg kellett elégednie a döntetlennel (33-33) 8. oldal a vb-trófea Azok után, hogy az elődöntőben legyőzte Federert, a fináléban Djokovicsot is két szettben intézte el a német, akinek ez pályafutása eddigi legnagyobb sikere • 1953: Sándor Csikar a Wembleyben • 1928: Tizenegy gól és botrány Szombathelyen • 1958: Biztató jelek • A rádióközvetítések hőskora _ mediaworks Content first 18314 9 778662 51 FOTÓ: MEDER ISTVÁN GYORSASÁGI AUTÓ MAGYARORSZÁG LABDARÚGÁS NEMZETEK LIGÁJA 2 FINNORSZÁG 3. oldal UEFA NATIONS LEAGUE \VI ...MI 1 UEFA NATION­ LEAGUE m­mi A drámai végjátékot hozó meccsen a fiatal csapattal felálló angolok odahaza 0-1-ről fordítva legyőzték a horvátokat, ezzel bejutottak az NL négyes döntőjébe, a Modric vezette vb-ezüstérmes pedig kiesett a B-ligába FOTÓ: IMAGO A végére is maradt dobogós hely Michelisz Norbert Makaón a WTCR-sorozat idei utolsó futamán harmadikként ért célba, összetettben a negyedik helyen végzett 15. oldal