Hencsei Pál (szerk.): Ötkarika. A Csanádi Árpád Olimpiai Baráti Kör tájékoztatója, 2010 (12. évfolyam, 1-4. szám)

2010-03-01 / 1. szám

döntőt játszott. Mellette volt kupagyőztes a Fradival, belga bajnok, nyolcszor volt válogatott és még számos eredményt felsorolhatnánk, de legbüszkébb a Kárpátmedencei összmagyar diákbajnokság megszervezésére. Napjainkban már nemcsak labdarúgásban, hanem asztaliteniszben, birkózásban, sakkban és leány kézilabdában is vannak versenyek. Mucha József a Ferencvárossal két bajnokságot és négy Magyar Kupát nyert, a KEK-ben ezüstérmesek lettek, hatszor szerepelt a válogatottban és négy évig együtt játszott Kű Lajossal. Visszavonulása után edzőként dolgozott, volt a futsal válogatott szövetségi edzője is. Mindkét vendégünk nagy sikert aratott, számos érdekességet megtudhattunk a labdarúgás világáról és még sokáig elhallgathattuk volna őket. Az élménybeszámolón 26-an vettünk részt. Úszóemlékek a BVSC falai között A régi BVSC más volt, nem jobb, de más. Csak azoknak ugrik be a kép, akik szintén itt úsztak. Emlékeztek? • a kék-fehér csíkos pólókra, • az elnyűtt egyesületi köntösökre, amit dicsőség volt hordani, hisz a nagyoktól örököltük, • a drűgölőre, melybe „édes” volt belemenni az edzés után,