Nemzeti Sport, 2018. szeptember (116. évfolyam, 252-266. szám)

2018-09-18 / 254. szám

LŐW ZSOLT: Nincs annál izgalmasabban* mikoi fcurooa legjobb csapatul gymas ellen ptszana^j^Md LABDARÚGÁS BAJNOKOK LIGÁJA Négy csoport nyolc mérkőzésével indul a BL-sorozat, a kedd csúcsrangadóját Liverpoolban játsszák, ahol a Lőw Zsolt által is edzett francia trónkövetelő, a Paris Saint-Germain lesz az idei döntős ellenfele 6-7. oldal 2018. szeptember 18., kedd, 116. évfolyam, 254. szám ,220 Ft WWW.nemzet­LIVERPOOL PARIS SG CHAMPIONS NL-MONTÁZS Mit ér az arany vízilabda világkupa után KOSÁRLABDA VB-SELEJTEZŐ A magyar férfiválogatott a harmadik negyedben többször vezetett is, ám a meccs végét az ellenfél bírta oldal FOTÓ: DÖMÖTÖR CSABA Az elmúlt két hét magyar eredményei, hazai hírek, világranglisták A Csehország elleni Davis-kupa-párharc után sem áll meg az élet, következik az országos bajnokság . mediaworks C­ontent first 9778662 5 MAGYARORSZÁG OLASZORSZÁG Épp annyival teljesített jobban Märcz Tamás vb-válogatottja mint amennyivel az Eb-n elmaradt valós tudásától MVSM LABDARÚGÁS 3. oldal "Stazovicst befejezi! Az első El-meccsére készülő Vidi FC szerb irányítója váratlanul visszavonul... Még Hipp a vezetőedző A Kisvárdától elszenvedett vereség után meg vannak számlálva a szlovák Haladás-tréner napjai