Nemzeti Sport, 2019. augusztus (117. évfolyam, 207-221. szám)

2019-08-02 / 208. szám

2019. augusztus 2., péntek, 117. évfolyam, 208. szám • 240 Ft WWW.nemzetisport.hu család FORMULA-1 34. MAGYAR NAGYDÍJ Kimi Räikkönen: Mintha olvadna a Jégember”, a finn pilóta életében változott a fontossági sorrend, már szívesebben tölti idejét a gyermekeivel Max Verstappen Dzsudzsák volt a nagy kedvenc A PSV-drukker holland gyerekként rendszeresen látta a magyar futballistát, rajongott a játékáért II. oldal LABDARÚGÁS Szoboszlai Dominik m­iTarv A 18 éves magyar légiós­­ a Chelsea ellen 5-3-ra elveszített felkészülési meccs közben érezte a minőségbeli különbséget, pontosan látja, hogy a BL-főtáblás Salzburgnak van hová fejlődnie • Ungvári Attila talpra állt a súlyos sérülés és a váratlan eltiltás után is • Magyar futball egész nap: a Játékoskijáró című műsor is szombatra kerül az MA Sporton ® mediaworks Content first 1­9208 VADUZ DEBRECEN ATROMITOSZ­TÓL FEHÉRVÁR TORINO ÖSSZESÍTÉSBEN: 2-1 ÖSSZESÍTÉSBEN: 1-7 ÖSSZESÍTÉSBEN: 5-3 Botrányos meccset vívott a Honvéd a Craiova otthonában: a találkozó hosszabbításának utolsó perceiben a két együttes játékosai dulakodni kezdtek, közben egy hanggránát robbant a játékvezető mellett - több mint harminc perc után folytatódott a mérkőzés, a 11 -es párbajt azonban elbukták a kispestiek, akik ezt nem hagyják annyiban megóvják a találkozót. Ez amúgy sem a mi napunk volt, hiszen minden csapatunk kiesett 3-6. oldal EUROPA U. CRAIOVA, HONVÉD. FOTÓ: MICHELLER SZILVIA 9 778662 5705 LABDARÚGÁS ERŐSÍTÉS Gólkirályt igazolt a Ferencváros 8. oldal Az elefántcsontparti Franck Boli az elmúlt idényben a norvég élvonal legeredményesebb támadója volt .