Nemzeti Sport, 2020. szeptember (118. évfolyam, 230-244. szám)

2020-09-12 / 241. szám

2020. szeptember 12., szombat, 118. évfolyam, 241. szám ,250 Ft WH­W.nemzet Egy varázslatos meccs A Fradi 25 ével ezelőtti BL-menetelésére ma is sokan emlékeznek - a Grasshoppers legyőzésével indult a csoportkor ÖSSZABBITA A pozitív vírustesztek miatt tartalékos Paksot már az első félidőben kiütötte a Fradi. A norvég Tokmac Nguen három gólt szerzett, majd a szünet után Franck Boli duplázott, ráadásul Szélpál Norbert kiállítása miatt a vendégek tíz emberrel fejezték be a találkozót Mezőkövesd, 14.45, Tv: M4 Sport+ Élőben: nso.hu DIÓSGYŐR MEZŐKÖVESD BUDAFOK Fehérvár, 19.30 Tv: M4 Sport Élőben: nso.hu FOTÓ: DÖMÖTÖR CSABA sikerével Az NFL 2020-2021-es idényének első meccsén: Kansas City-Houston 34-20 10. oldal Sierena Williams: most sem jön­ össze ! mediaworks Content first I IM­HS 20241 A 23-szoros Grand Slam-győztes (jobbra) kikapott Viktorija Azarenkától az elődöntőben, így nem tudja beállítani Margaret Court 24 GS-sikert számláló rekordját 9 778662 5 FOTÓ: NL-MONTÁZS A Chelsea lehet a fő kihívó Szombaton kezdődik a Premier League új idénye, többen pályáznak a Liverpool trónjára 9. oldal FORMULA-1 a Mercedes uralja A Toszkán Nagydíj mindkét pénteki szabadedzésén Valtteri Bottas volt a leggyorsabb 14. oldal VÍZILABDA pár hétre tervezhet Bíró Attila, a női válogatott szövetségi kapitánya nehezen talál ellenfelet csapatának 11. oldal