Nemzeti Sport, 2015. október (113. évfolyam, 268-297. szám)

2015-10-09 / 276. szám

Al 1 L1 AIRWAYS kértek Messin JDQadntMl LABDARÚGÁS» BŰNÜGYEK A VILÁG­­ FUTBALLÁBAN is felfüggesztették MAGYARORSZÁG-SZLOVÁKIA 32-19 »Női válogatottunk sima győzelemmel kezdte meg szereplését az Eb-selejtezőben 1 fl 1[ijLh * ka MAGYARORS FERÖER­ I LABDARUGA­SM/1\ I i r" T • 1 [dl v ■Bm It i r ii • i ■ [ ■ I U »Az első félidő végén­­ vezettek a vendégek, h­ama szünetben jött Böde Dániel, és két góljával megfordította az eredményt. Válogatot­tunk legrosszabb esetben pótselejtezőt játszik, de vasárnap alakulhatnak úgy az eredmények, hogy közvetlenül kijutunk az Eb-re KÉZILABDA» A dunaújvárosi kispadról menesztett Mátéfi Eszter teljesítményének megítélése nézőpont kérdése, ám a klubvezetőség döntése azt sugallja, most inkább a negatívumok kerültek túlsúlyba »10. oldal Az edzőváltás HÁTTERE yj­ [TIII i rTi 1 II I I [ « 1­­A ’ UUUkaHr • r FOTÓ: SZABÓ MIKLÓS KÉZILABDA» Ik­ fal 11/ ■ 1]nö?­istív FOTÓ: FÖLDI D. ATTILA / mediaworks Content first